אלביט מערכות - דרושים עובדים

אלביט דרושים

תחום חברה: חומרה מולטידיסציפלינרי

טכנולוגיות/שפות פיתוח: Matlab/Simulink, כתיבת תכן VHDL , ARM, TRM3 , MODTRAN, RT EMBEDDED, Python, Linux ועוד...
 
אודות החברה: באלביט מערכות מפתחים מגוון כלים ופתרונות לתעשייה הביטחונית בארץ ובעולם ומכוונים רחוק לטכנולוגיה מתקדמת על ידי סביבת עובדה יצירתית וחדשנית.

תחומי הפעילות העיקריים של אלביט מערכות

אלביט מערכות היא חברה רב לאומית אשר מפתחת מגוון רחב של טכנולוגיות מתקדמות עבור התעשייה הביטחונית בכל העולם. עיקר הפעילות של אלביט מערכות באה לידי ביטוי בפיתוח מערכות מוטסות, מטוסים ללא טייס (מזלטים), מערכות בקרה ושליטה, מערכות תקשורת, מחשבים ומודיעין, מערכות התראה למטוסים, מערכות אלקטרו אופטיות ועוד.

מעבר לכך, החברה עוסקת בהשבחתן של פלטפורמות צבאיות קיימות ובפיתוח של יישומים טכנולוגיים מתקדמים לתעופה האזרחית ולתחומים הצבאיים. כמו כן, אלביט מערכות מעניקה שירותים ותמיכה לוגיסטית ומספקת פתרונות בתחום הסייבר. לחברת אלביט מערכות ישנן עוד חברות בת אמריקאיות הממוקמות ברחבי ארצות הברית וחברות בת ישראליות.

מגוון משרות באלביט מערכות

פיתוח מערכות מוטסות, מל"ט, אלקטרואופטיקה, מערכות שליטה ובקרה, תקשורת, חלל, מודיעין ומחשב. בנוסף, עוסקת אלביט בהשבחת פלטפורמות צבאיות קיימות ופיתוח טכנולוגיות ויישומים מתקדמים לתחומים צבאיים, ביטחון פנים ותעופה אזרחית. כל זאת, יחד עם מתן שירותים משלימים ותמיכה לוגיסטית ללקוחותינו העסקיים.

אלביט מציעים לכם לא רק קריירה

אלביט מערכות שמה לה כמטרה להשקיע משאבים לא רק בתחום הטכנולוגי, אלא גם עובדי החברה שמקבלים מעמד של נכס עיקרי ומנוע לצמיחה.

פיתוח המשאב האנושי: הקניית מיומנות ניהולית (ברמת הפרט וברמת הצוות), הקפדה על סקרי שביעות רצון והערכת עובד, הדרכות עובדים לניהול משא ומתן כלים לביצוע אפקטיבי של עבודתם.

דגש על תרבות הפנאי: הגברת השייכות של העובד ובני משפחתו לארגון על ידי פעילויות שוטפות. הפעילויות כוללות ימי גיבוש, אירועי תרבות, טיולים, הטבות ייחודיות לעובדים ועוד.

סביבה טכנולוגית: השקעה באיכות חומרה, תוכנה וכלים טכנולוגיים המשמשים את העובד במסגרת עבודתו.

בנוסף לקריירה האיכותית אלביט מזמינים אתכם להתפתח ולהיות חלק מהמשפחה עם הרבה עניין ואתגר, קורסים והדרכות, עתודה ניהולית, קידום וניוד, תנאי רווחה וחיי תרבות מצוינים.

אז אם אתם מחפשים לעשות את הקפיצה שלכם בתחום התעסוקה ולפגוש אנשים מדהימים שיוצרים ביחד את העתיד – מקומכם באלביט מערכות.

לאלביט דרושים סטונדטים!

כמעט כל סטודנט יודע שמלבד המבחנים החלק הקשה בתואר הוא בניית העתיד התעסוקתי עם סיום התואר. במרבית תחומי התעסוקה, תואר אקדמאי בתחום יוקרתי כבר לא תמיד מספיק, ועבור סטודנטים הרואים עצמם מועמדים למקצועות ההייטק, ניתנת האפשרות לנסות ולהתחיל את הקריירה המקצועית כבר במהלך התואר מבלי לחכות עד לסיומו. בחברת אלביט דרושים סטודנטים- מוזמנים להצטרף לתוכנית הסטודנטים של החברה.

תוכנית הסטודנטים של אלביט מערכות, עונה על הצורך של סטודנטים ומעסיקים רבים המחפשים את העובד המוכשר הבא.

מהי תוכנית הסטודנטים של אלביט?

הידעתם? מרבית העובדים הבכירים אלביט התחילו את דרכם עוד בהיותם סטודנטים. הסטודנטים המועסקים באלביט מערכות, משתלבים בצוותי פיתוח, ייצור ותחומים נוספים. התוכנית מאפשרת למשתתפים בה לקחת חלק בפרוייקטים טכנולוגיים חדשניים, מעניינים ומורכבים. לאורך התוכנית ניתנת הכשרה וליווי אישי מאנשי המקצוע שכבר עובדים בשטח.

היתרון הבולט בתוכנית הסטודנטים הוא האפשרות לשלב עבודה עם מסגרת הלימודים, כאשר עם סיום הלימודים נבדקת האפשרות להעסיק את הסטודנט בהיקף של משרה מלאה ומשם למעשה להמשיך את רצף ההעסקה של העובד. כל אלו יוצרים סביבת עבודה מרתקת עבור הסטודנט כבר במהלך לימודיו המאפשרת לו ללמוד בראש שקט וחושפת את הסטודנט לטכנולוגיות חדישות ושיטות עבודה מתקדמות.

משרות דומות: משרות מתכנת זמן אמת RTארכיטקטמהנדס/הנדסאי RF, מהנדס FPGA, מהנדס Board Design

לקבלת הצעות עבודה - לחצו על כפתור שליחת קורות חיים!

שלח קו"ח אלינו