דרושים philips ישראל

Philips

תחום חברה: Medical Device

טכנולוגיות/שפות פיתוח: C# ,JAVA ,NPI, אבטחת איכות בפיתוח, אבטחת איכות בייצור, אבטחת איכות ספקים.

אודות החברה:

פיליפס ישראל ממוקמת בשני אתרים- חיפה ופתח תקווה. 

האתר במת"ם חיפה, נמנה על החטיבה הרפואית של פיליפס העולמית, עוסק בפיתוח וייצור חידושים טכנולוגיים המאפשרים לרופאים לאבחן באופן מדויק קשת רחבה של מחלות.

בחברה פועלת חטיבת ה -CT המתמקדת בפיתוח ובייצור סורקי (CT Computed Tomography) לפלח השוק העליון. סורקי הדגל של החברה נחשבים למתקדמים ביותר מסוגם ומשלבים ידע בתחומים רבים כגון תוכנה, אלקטרוניקה, מכניקה, פיזיקה וקליניקה רפואית. סורקי החברה, הפזורים בלמעלה מ- 100 מדינות ברחבי העולם, מסייעים מדי שנה באבחונם של עשרות מיליוני מטופלים.

פעילות מרכזית נוספת היא של חטיבת ה-ICAP Imaging Clinical) Applications & Platforms), המפתחת מערכת תוכנה מבוזרת ואפליקציות קליניות ההופכות כל מחשב לתחנת עיבוד מתקדם של תמונות רפואיות. עד כה המוצר הותקן במאות אתרים ברחבי העולם וזוכה להכרה בינלאומית כמוביל בתחומו מספר שנים ברציפות. המוצר הראשי של החטיבה -  IntelliSpace Portal מהווה פתרון רב עוצמה, חסכוני עבור הלקוח המשמש אותו לצפייה וניתוח של תמונות רפואיות המתקבלות מסורקים שונים דוגמת CT, MRI, ורפואה גרעינית.

חטיבת התפעול (IS OPS Imaging Systems Operations ) עוסקת בהנדסת ייצור, ייצור והרכבת מערכות CT. לחטיבה מערך הנדסי רחב, הכולל קבוצות של מהנדסים בתחומי חשמל, אלקטרוניקה, מכונות, פיזיקה, כימיה, חומרים וניהול פרויקטים. קבוצות אלו מובילות את הפעילויות ההנדסיות בחטיבה לרבות העברה מפיתוח לייצור, שיפור תהליכים והטמעת תהליכים אוטומטיים. החטיבה בנויה  מ-4 תתי מפעלים אשר עוסקים בייצור, הרכבות ובדיקות מערך הגלאים, אינטגרציה של מערכות ההדמיה המלאות, וכן מחלקות תומכות לרבות לוגיסטיקה, רכש ואיכות.

בפיליפס פתח תקווה ישנה נציגות ארגוני מכירה ושירות של כל שלושת החטיבות של פיליפס – תאורה, מוצרי צריכה והתחום הרפואי.

פעילות נוספת היא של יחידה העוסקת בפיתוח פלטפורמה למתן שירותים בענן הפרטי והציבורי ולאפשר אגירה ועיבוד מידע (Big Data and Analytics). הפלטפורמה מיועדת להיות הבסיס המשותף אשר עליו יתבססו מוצרי פיליפס בעתיד.

בואו לעבוד בסביבה נעימה ומאתגרת, בה תוכלו להביא לידי ביטוי את כישוריכם ולהשתמש בטכנולוגיות חדישות לפתרון בעיות מורכבות. העובדים בפיליפס נהנים מסביבת עבודה נעימה, מאתגרת ומתקדמת עם מיטב המוחות העוסקים במחקר, בפיתוח ובייצור מערכות המחר.

משרות דומות: משרות ראש צוות #C, משרות מתכנת Java, משרות מבקר איכות

לקבלת הצעות עבודה - לחצו על כפתור שליחת קורות חיים!

שלח קו"ח אלינו