מנוע חיפוש כתבות מידע למועמד

חפש
מיומנויות אישיות

מיומנויות אישיות

Thumbnail
אסטרטגיה תקשורתית מהווה חלק מהותי בארגון ואותה קובעים מנהלים בכירים - בתקשורת אסטרטגית קובעים את מדיניות החברה תוך זיהוי והגדרת מטרות כלפי גורמי חוץ. 
Thumbnail
אם אתם בני 40+ ומחפשים עבודה בהייטק, דעו כי יש דרכים לשדרוג קורות חיים לבני 40+ המאפשרות לכם להגדיל משמעותית את הסיכוי למצוא עבודה. 
Thumbnail
כדאי לדעת כי יש מבחר עצום של הכשרות וקורסים בחו"ל במגוון תחומים בהייטק כמו מדעי המחשב, הנדסת תוכנה, אבטחת מידע וסייבר ועוד. לא חייבים ללמוד בישראל כדי להוציא תואר אקדמי או תעודה מקצועית.
Thumbnail
כדאי לדעת כי יש דרישה גבוהה במיוחד מצד המעסיקים למהנדסי תוכנה איכותיים, לכן בוגרי מסלול הלימודים של הנדסת תוכנה זוכים למגוון אפשרויות, לשכר גבוה מהממוצע בשוק, ולעבודה מאתגרת עם אפשרויות קידום בתעשיית ההייטק בישראל ובחו"ל.
Thumbnail
מה זה אומר big data? במאמר זה נגולל בפניכם אודות הביג דאטה, לימודי ביג דאטה ומדוע כמות כה גדולה של אנשים נרשמים ללימודי הביג דאטה.
Thumbnail
מה זה אנגולר, מהי השיטה של האנגולר, יתרונות מול חסרונות ומדוע כל חשוב להכשיר מתכנתים בתחום זה במאמר שלפניכם. 
Thumbnail
מעטים האנשים ברחבי העולם המתעסקים בתחום הבינה המלאכותית AI. מהי אותה בינה (אינטליגנציה) מלאכותית? מה ניתן לעשות באמצעותה? מהן המגמות בתחום ואיך זה קשור אל מחפשי העבודה בתחום ההייטק? 
Thumbnail
מה זה PPC? מהן אפשרויות התעסוקה לבוגרי קורס קידום ממומן והאם יש צורך לצבור ניסיון קודם כדי להתקבל למשרות הפתוחות? כל אלו ועוד בכתבה לפניכם.
Thumbnail
איך המראיין צריך להוביל את ראיון העבודה, מהן ההכנות שצריך לעשות לקראת ראיון עבודה, כיצד המראיין אמור להוביל את ראיון העבודה  על מנת להעריך את המועמד ואת כישוריו. 
Thumbnail
איך תשפרו את הסיכוי שלכם להשיג עבודה במקום מבוקש ואטרקטיבי? ישנם יש מספר דרכים באמצעותן תוכלו לשפר משמעותית את הסיכוי לקבל זימון לראיון עבודה בחברה אטרקטיבית ומבוקשת. 
Thumbnail
רוצים לעבור ראיון עבודה ראשון? הידעתם כי מטרת ראיון העבודה הראשון היא בדרך כלל לקבל רושם ראשוני מהמועמד וכדי לבחון האם הוא מתאים לחברה מבחינת כישורים, יכולות ויחסי אנוש?
Thumbnail
התקבלתם למקום עבודה חדש? מצוין! חשוב לא לעשות טעויות מביכות במקום העבודה החדש... על מה אנחנו מדברים? גלו מהן הטעויות שאף עובד לא רוצה לעשות בכל מקום עבודה שהוא.
Thumbnail
 ניתוח עיסוקים הוא תהליך לאיסוף ולניתוח מידע על עיסוק מסוים, ובמסגרת התהליך אוספים מידע רלוונטי על מהות התפקיד, הגדרת תפקיד, אפיון דרישות השכלה, מיומנויות וכישורים לביצוע מוצלח של העיסוק ועוד. 
Thumbnail
מהן הטכניקות היעילות לניהול זמן אפקטיבי במשרד, איך ניתן ליישם שיטות יעילות בעבודה לניהול זמן אפקטיבי וכיצד ניהול זמן אפקטיבי במשרד יסייע לכם בעבודה? 
Thumbnail
בכדי לסייע לג'וניור הייטק להתמודד עם סוגיית ה -"מה קדם למה: הניסיון לתפקיד או התפקיד לניסיון?" ריכזנו עבורכם מספר רעיונות יצירתיים בדרך לרכישת ניסיון מעשי ומקצועי בתחום הלימודים.  
Thumbnail
האם כדאי לשאול את המראיין שאלות במהלך ראיון העבודה? האם יש שאלות שכדאי לשאול את המראיין כדי להרשימו ומתי כדאי להציג שאלות, באמצע הראיון או רק בסופו? 
Thumbnail
כאשר אתם מחליטים לעזוב את מקום העבודה הנוכחי, בין אם ההתפטרות נכפתה עליכם על ידי המעסיק, ובין אם החלטתם להתפטר כדי להתקדם מקצועית ולשפר את איכות חייכם, כדאי להיפרד מהמעסיק כידידים וברוח טובה. 
Thumbnail

גוגל כרום נחשב לדפדפן המועדף גם בקרב אנשי הייטק, ובעיקר מי שעוסק בשיווק דיגיטלי, בקידום אתרים ובתחומים רלוונטיים נוספים. כדי לייעל את העבודה מומלץ להתקין תוספים שונים לכרום - ככדי ליהנות מביצועים מתקדמים ואיכותיים יותר. 

 
Thumbnail
איך מראיינים מועמד בצורה נכונה כדי לגייס אותו בצורה הטובה ביותר לחברה? האם עליכם לראיין מספר מועמדים לאותה משרה? האם כדאי לערוך רשימות בזמן הריאיון?
Thumbnail
אילו כישורים מחפשים אצל מועמד למשרת הייטק? מהן התכונות, המיומנויות והכישורים אותם צריך להבליט במיוחד בראיון עבודה למשרת החלומות שלכם בהייטק. 
דף 1 מתוך 3 1  2  3