מנוע חיפוש כתבות מידע למועמד

חפש
מיומנויות אישיות

מיומנויות אישיות

Thumbnail
מדוע צריך הגנת סייבר על משרדי ממשלה? מה עומד מאחורי ההחלטה? וכיצד כל זה קשור אלינו ולפרטיותנו. על כל אלה ועוד במאמר שהכנו עבורכם
Thumbnail
תהיתם פעם באילו כלים משתמשים סטארטאפים בפרוייקטים? כיצד העובדים מצליחים להסתנכרן ולעבוד ביעילות גם תחת לחץ? אז היום רצינו להכיר לכם את הכלים של גוגל הנמצאים בשימוש של סטארטאפים-שווה קריאה
Thumbnail
מרגישים שאתם מבזבזים המון זמן על ניהול העסק ורוצים דרך שתקל עליכם? אז מצאנו עבורכם 5 אפליקציות שימושיות לעסקים לניהול העסק בקלות וביעילות
Thumbnail
על גיוס לידים באמצעות בוטים שמעתם? זו דרך יעילה במיוחד בתהליך מדויק עם סוכן וירטואלי שאינו מתעייף ועובד עבורך 24/7. קראו את המאמר
Thumbnail
משבר הקורונה פרץ לעולם בסערה ויצר לא מעט קשיים שהיו זקוקים לפתרון. החל מפתרונות תקשורת ועד לשימוש ברכישות אונליין וטכנולוגיות מעקב מתקדמות אז כיצד משבר הקורונה השפיע על ההתקדמות הטכנולוגית? קראו את הכתבה
Thumbnail
פיטורים זה דבר לא נעים. עם זאת, כדאי לזכור כי הם יכולים לסייע לנו ואף ולהעצים אותנו  הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית. אז כיצד משבר תעסוקתי משמש כמנוף לצמיחה אישית? הכנו עבורכם מדריך קצר 
Thumbnail
מהי AI- בינה מלאכותית? באילו תחומים משתמשים בה? מהם ההגבלות ועל אילו נושאים מעסיקים חייבים לשים דגשים רגע לפני שהם מתחילים להיעזר בשירותי הבינה המלאכותית בעסק שלהם? על כך ועוד תוכלו לקרוא במדריך שהכנו עבורכם.
Thumbnail

למה צריך יומן פגישות? כיצד הוא יכול לעזור לכם וכיצד שימוש מושכל בו יכול לחסוך לכם הרבה מאוד זמן, ולייעל בצורה מופלאה את עבודתכם. על כך ועוד במאמר הבא.

Thumbnail
אסטרטגיה תקשורתית מהווה חלק מהותי בארגון ואותה קובעים מנהלים בכירים - בתקשורת אסטרטגית קובעים את מדיניות החברה תוך זיהוי והגדרת מטרות כלפי גורמי חוץ. 
Thumbnail
אם אתם בני 40+ ומחפשים עבודה בהייטק, דעו כי יש דרכים לשדרוג קורות חיים לבני 40+ המאפשרות לכם להגדיל משמעותית את הסיכוי למצוא עבודה. 
Thumbnail
כדאי לדעת כי יש מבחר עצום של הכשרות וקורסים בחו"ל במגוון תחומים בהייטק כמו מדעי המחשב, הנדסת תוכנה, אבטחת מידע וסייבר ועוד. לא חייבים ללמוד בישראל כדי להוציא תואר אקדמי או תעודה מקצועית.
Thumbnail
כדאי לדעת כי יש דרישה גבוהה במיוחד מצד המעסיקים למהנדסי תוכנה איכותיים, לכן בוגרי מסלול הלימודים של הנדסת תוכנה זוכים למגוון אפשרויות, לשכר גבוה מהממוצע בשוק, ולעבודה מאתגרת עם אפשרויות קידום בתעשיית ההייטק בישראל ובחו"ל.
Thumbnail
מה זה אומר big data? במאמר זה נגולל בפניכם אודות הביג דאטה, לימודי ביג דאטה ומדוע כמות כה גדולה של אנשים נרשמים ללימודי הביג דאטה.
Thumbnail
מה זה אנגולר, מהי השיטה של האנגולר, יתרונות מול חסרונות ומדוע כל חשוב להכשיר מתכנתים בתחום זה במאמר שלפניכם. 
Thumbnail
מעטים האנשים ברחבי העולם המתעסקים בתחום הבינה המלאכותית AI. מהי אותה בינה (אינטליגנציה) מלאכותית? מה ניתן לעשות באמצעותה? מהן המגמות בתחום ואיך זה קשור אל מחפשי העבודה בתחום ההייטק? 
Thumbnail
מה זה PPC? מהן אפשרויות התעסוקה לבוגרי קורס קידום ממומן והאם יש צורך לצבור ניסיון קודם כדי להתקבל למשרות הפתוחות? כל אלו ועוד בכתבה לפניכם.
Thumbnail
איך המראיין צריך להוביל את ראיון העבודה, מהן ההכנות שצריך לעשות לקראת ראיון עבודה, כיצד המראיין אמור להוביל את ראיון העבודה  על מנת להעריך את המועמד ואת כישוריו. 
Thumbnail
איך תשפרו את הסיכוי שלכם להשיג עבודה במקום מבוקש ואטרקטיבי? ישנם יש מספר דרכים באמצעותן תוכלו לשפר משמעותית את הסיכוי לקבל זימון לראיון עבודה בחברה אטרקטיבית ומבוקשת. 
Thumbnail
רוצים לעבור ראיון עבודה ראשון? הידעתם כי מטרת ראיון העבודה הראשון היא בדרך כלל לקבל רושם ראשוני מהמועמד וכדי לבחון האם הוא מתאים לחברה מבחינת כישורים, יכולות ויחסי אנוש?
Thumbnail
התקבלתם למקום עבודה חדש? מצוין! חשוב לא לעשות טעויות מביכות במקום העבודה החדש... על מה אנחנו מדברים? גלו מהן הטעויות שאף עובד לא רוצה לעשות בכל מקום עבודה שהוא.
דף 1 מתוך 4 1  2  3