מנוע חיפוש כתבות מידע למועמד

חפש
תנאים ושכר

תנאים ושכר

Thumbnail
תהליך גיוס עובד חייב להתחיל באפיון משרה מדויק. יש לא מעט טעויות בשלב אפיון המשרה, לכן כדאי ללמוד מטעויות במהלך גיוס עובדים לעסק שלנו. 
Thumbnail
בראיון עבודה יש דברים שאסור למעסיק לשאול, לכן קיימים חוקים שמטרתם להגן על זכויות הפרט, לפניכם 5 דברים שאסור למעסיק לשאול אתכם בראיון עבודה. 
Thumbnail
רוב החברות במשק אינן חוזרות למחפשי עבודה לאחר ראיון או מבחן מיון, בגלל מגוון רחב של סיבות. כדאי שתדעו כי כדאי לפנות לחברה שלא חזרה אליכם לאחר ראיון העבודה כדי לברר מה קרה, במיוחד אם אתם מעוניינים במשרה. 
Thumbnail
מעסיקים רבים הוציאו עובדים לחל"ת בגלל התפרצות הקורונה, אך עכשיו שהחל"ת נגמר הרבה מוצאים עצמם באבטלה ומחפשים משרות בתחום המקצועי שלהם ולא רק במה שהם עסקו  קודם. 
Thumbnail
עבור עובדים ועובדות רבים, קיום של פגישה עם המעסיק בנוגע להעלאה במשכורת או שיפור תנאי ההעסקה, היא לא סיטואציה נוחה ואפילו מרתיעה. לכן, בדרך כלל קל יותר פשוט לדחות או ולהימנע ממנה כמה שאפשר. עם זאת, לפעמים צריך לבחור בין העלאת שכר הייטק לבין תנאים וכדאי להגיע לרגע הזה כמה שיותר מוכנים.
Thumbnail

משבר קורונה פגע קשות בענפים שונים במשק הישראלי, הביא לגל פיטורים נרחב של עובדים רבים או הוצאתם לחל"ת ולקיצוצים בשכר. כך למשל, בענפי התיירות, התעופה, התרבות והמסעדנות שעדיין לא התאוששו וחזרו לפעילות רגילה או מלאה. עם זאת, הייטק הוא דוגמה טובה לענף יציב וחזק מאוד, שכמעט ולא נפגע בתקופת קורונה ואפילו התחזק במספר תחומים, כפי שנפרט מיד. 

 

 
Thumbnail
תקופת הקורונה היא מאתגרת במיוחד הן למעסיקים והן לעובדים. אבל... האם אתם יודעים מהם זכויות העובדים בתקופת הקורונה? הכנו עבורכם מדריך קצר- הכירו את זכויותיכם.
Thumbnail
יצאתם לחל"ת בעקבות משבר הקורונה? צריכים טיפים להתמודדות נכונה גם בתקופה מאתגרת זו? הכנו עבורכם מדריך לעובד ולעובדת בחלת.
Thumbnail

מהם דמי הבראה- למה הם משמשים וכיצד הם משפיעים על השכר הממוצע במשק הישראלי

Thumbnail
הוציאו אתכם לחל"ת אך אינכם בקיאים בזכויותיכם? רוצים להבין מהן זכויותיכם ומה ההבדל בין חל"ת לפיטורין בהתייחס לזכויות העובד? היכנסו למאמר הבא ותקבלו את כל התשובות
Thumbnail

משבר הקורונה גרם למעסיקים רבים לשלוח את עובדיהם לחל"ת כשרובם כלל אינם מודעים לזכויותיהם. אז מהן זכויות העובד בתקופת החל"ת? הכנו עבורכם מדריך מקיף בנושא

Thumbnail
מהי משרת אם- והאם היא קיימת בעולם ההייטק? האם גם נשים יכולות להמשיך ולפתח את הקריירה שלהן במקביל למסלול האימהות? באילו תחומים ניתן למצוא משרת אם בהייטק? על כך ועוד במאמר הבא שהכנו עבורכן.
Thumbnail
מומלץ לכל המעסיקים להיעזר בעורכי דין המתמחים בדיני עבודה וזכויות עובדים, ולקבל ייעוץ משפטי על מנת לקבל החלטות נכונות ולפעול בהתאם לחוקים ולתקנות. 
Thumbnail
ניהול נכון ואפקטיבי של העובדים חשוב להצלחת העסק ומבטיח סביבת עבודה נעימה, פריון גבוה בעבודה והצלחה עסקית. העובדים מהווים נכס למעסיקים, במיוחד בחברות הייטק אך לא רק.
Thumbnail
כל החברות והמעסיקים חייבים לציית לחוקים ולתקנות העוסקים בזכויות עובדים, החל משלב פרסום מודעת דרושים, דרך ראיון עבודה וגיוס העובד ועד שלב הפיטורים או יציאת העובד לגמלאות. 
Thumbnail
מתלבטים בין קרן פנסיה, קופת גמל או ביטוח מנהלים? האם המעסיק ביקש מכם לבחור הסדר פנסיוני לאחר הליך הקליטה לעבודה חדשה בחברת הייטק? בכתבה זו נתמקד בהבדלים בין שני המכשירים הפנסיונים. 
Thumbnail
מי מרוויח הכי הרבה בהייטק? האם גברים מרוויחים יותר? מוזמנים לגלות באיזה תחום בהייטק תוכלו לקבל את המשכורת הגבוהה ביותר.
Thumbnail
מו"מ על שכר הייטק הוא חלק בלתי נפרד בהליך ראיון עבודה, זהו נושא קריטי העומד להשפיע על עתידכם המקצועי והאישי. חשוב להעלות את נושא השכר כבר בתחילת הראיון כדי לתאם ציפיות ולבדוק האם המעסיק גמיש וניתן לשפר את התנאים שהוא מציע.
Thumbnail
במשק הישראלי נהוג להחתים עובדים על הסכם עבודה לפי שכר גלובלי, בהסכם עבודה גלובלי נקבעים תנאי השכר החודשי בין עובד למעסיק, כאשר ההסכם מחייב גם בחודשים בהם השכיר עבד פחות ממשרה מלאה וגם בחודשים בהם עבד שעות נוספות
Thumbnail
כל ראיון עבודה מתחיל בשיחת חולין קצרה, בדרך כלל השיחה המקדימה מאפשרת למראיין ולמועמד להחליף מילות נימוס וברכה, השיחה מאפשרת להתגבר על רגעי המבוכה המובנים בתחילת הראיון. 
דף 1 מתוך 3 1  2  3