הערכים שלנו

" אין לשקול ערך הדבר כפי שהוא נראה בעינינו לאחר שהוא ברשותנו אלא כפי שהערכנוהו לפני שהשגנו אותו" (אריסטו)
חברת Jobinfo הפועלת מעל 20 שנה בהשמת אקדמאים, מומחי טכנולוגיה והשמת בכירים בשוק ההייטק, הגדירה כחלק מחזונה שישה ערכים מרכזיים העומדים לנגד עינינו בעבודתנו היומיומית מול החברות המגייסות ובעת ליווי המועמדים.

מקצועיות

יש אנשים ששואפים למקצועיות ויש אנשים שעובדים קשה על מנת להשיג אותה.
אנחנו ב-Jobinfo משקיעים משאבים רבים להכשרת יועצות ההשמה שלנו בתחומי התמחות טכנולוגיים שונים, הבנת מגמות השוק ושימוש בכלים טכנולוגיים על מנת להגיע להבנה ולהתאמה מלאה בין דרישות החברה לשאיפותיו של המועמד מחפש העבודה.

מצוינות

מצוינות היא תוצאה של מטרות גבוהות, מאמצים עזים, כיוון נכון, ביצוע מוכשר וחזון לראות מכשול כהזדמנות.
ב- Jobinfo המטרה שלנו היא לקדם את הקריירה שלכם ולא רק למצוא לכם עבודה. טובת המועמד אותו אנו מלווים היא העומדת לנגד עינינו כאשר אנו מלווים אותו בהתלבטויות מול הצעות עבודה שונות. יועצת השמה מקצועית תמיד תמליץ על מה שנכון למועמד.
בעבודה מול החברות מקפידות יועצות ההשמה על שליחה מועטה של קורות חיים, אך בהתאמה גבוהה למשרה המבוקשת.

תחושת שליחות ואתיקה

קול תחושת השליחות והאתיקה אינו רם ונישא, זהו הקול השקט בסופו של יום שאומר שננסה שוב מחר
על פי הרמב"ם ישנן 8 דרגות של נתינה והדרגה הגבוהה ביותר הינה לעזור למישהו להפוך למסוגל לקיים את עצמו. יועצות ההשמה ב- Jobinfo רואות בעבודתן שליחות בליווי וסיוע למועמדים למצוא עבודה, וכזו אשר מתאימה לשאיפות הקריירה שלהם. אנו מקפידים על כללי אתיקה ודיסקרטיות מאוד ברורים מול המידע הנצבר אודות המועמדים שלנו לאורך השנים ובעבודה עם לקוחותינו המגייסים.

שירותיות

שירות טוב הוא תוצאה של צפיית הצורך ומתן הפיתרון לפני שהלקוח ביקש זאת.
ב- Jobinfo לא מפסיקים לחשוב. לחשוב על מוצרים חדשים ויצירתיים אשר ישפרו באופן תמידי את השירותים שיתנו מענה מקיף למחפש העבודה ולמחפש עובדים. סדנאות למנהלים המגייסים, מבחני מיון והערכת עובדים, סדנאות הכנה לראיונות עבודה וחבילת פגישות אישיות לליווי קריירה.

משפחתיות

כוחה של המשפחה הוא בפרטים המרכיבים אותה, כוחו של כל פרט הוא במשפחה שתמיד תתייצב לצידו.
המשפחתיות מתחילה אצלנו בבית.
אנו עובדים כאיש אחד עם מטרה משותפת – לשרת אתכם. אתם לא לבד! תהליך חיפוש עבודה או עובדים הינו תהליך מורכב וארוך. פנייתכם אלינו מאפשרת לכם לקבל בכל זמן נתון ייעוץ על כיווני קריירה, רמות שכר ומגמות שוק העבודה ולהתייעץ בנוגע לכדאיות הצעות שקיבלתם. אנו רואים אתכם כשותפים שלנו.

הרמוניה

הישגים נפלאים נוצרים כאשר מוחות רבים עם חזון משותף עובדים בהרמוניה לטובת מטרה משותפת.
העבודה בצוותי התמחות מקצועיים לפי תחומים מאפשר לתת מענה ממוקד ומקצועי למחפשי העבודה בהייטק. תהליך חיפוש עבודה או עובדים תומן בחובו שיתוף פעולה של כולנו. מועמדים מוזמנים לבצע חיפוש עצמאי במאגר המשרות העשיר של Jobinfo ולהפנות אותם ליועצת השמה המלווה אותו.
צרו קשר עם מומחה השמה
File Size: 3000KB Max
File Types: .doc

*שדה חובהשלח פנייה