792 משרות ממתינות לך

חפש משרה

חפש חיפוש מתקדם

השמת בכירים בהייטק

אנחנו ב-Jobinfo חברת השמה לבכירים. אנו עוסקים ומתמחים בליווי תהליכי איתור וגיוס מועמדים לענפי הטכנולוגיה השונים, כאשר אחת מההתמחויות המקצועיות שלנו הינה השמת בכירים למגוון רחב של משרות ניהוליות בכירות.

הניסיון המוכח שלנו כחברת השמה מובילה בתחומה לתעשיית ההייטק, מאפשר גם לך ליהנות מהיצע מגוון של משרות בכירים ותפקידי מפתח בקטגוריה של דרושים בכירים להייטק בחברות המובילות ביותר בארץ ובחו"ל.

ברשימת לקוחותינו תוכל/י למצוא חברות מובילות בתעשיות ההייטק והביומד, וזאת לצד סטארטאפים, חברות בינלאומיות ומרכזי פיתוח הפועלים בישראל. באמצעותנו, גם את/ה תוכל/י למצוא במהירות וביעילות את המשרה הבכירה הבאה אליה את/ה מכוון!

השמת בכירים בהייטק עם Jobinfo

אצלנו ב- Jobinfo ממתינות לך עשרות משרות דרושים בכירים חדשות לתפקידי מפתח הנפתחות מדי יום. בשל עיסוקנו בתור חברת השמה לבכירים תוכלו לאתר משרות דרושים בכירים אלה.

מדובר במשרות בלעדיות המתפרסמות רק אצלנו והן משלבות בתוכן מגוון רחב של תפקידי מפתח בתחומים שונים, לרבות, תוכנה, אינטרנט, חומרה, תקשורת, אבטחת מידע, ביומד, מערכות מידע ותחומים נוספים.

בנוסף, אנו מאפשרים לך ליהנות מהניסיון העשיר אותנו רכשו לאורך השנים בכל הנוגע לתחום השמת בכירים, כאשר הצוות המיומן והמנוסה שלנו, ילווה גם אותך ברמה האישית לאורך כל הדרך, וכל זאת תוך התאמה מלאה של המשרה להעדפות האישיות והמקצועיות שלך, וכמובן, תוך שמירה על דיסקרטיות מרבית. אנו מזמינים גם אותך להתקדם לשלב הבא בקריירה וליהנות מהיצע מגוון של משרות בכירים בחברות המובילות.