מנוע חיפוש כתבות מידע למועמד

חפש
בריאות בעבודה

בריאות בעבודה

Thumbnail

מציאות החיים המאתגרת במדינת ישראל מקשה על רבים מהשכירים גם בתחום הייטק. לכן, מחלקות משאבי האנוש בחברות ההייטק החלו להפנות את התקציבים לטיפול במצוקות העובדים והעובדות, ע"י קבלת מענה לגורמי הלחץ והסטרס שמשפיעים על רווחתם ועל תפקודם היומיומי.

Thumbnail

יותר ויותר חברות הייטק מאמצים את החשיבות במודעות לאורח חיים בריא - בדגש על תזונה בריאה ובאפשרויות שונות לשילוב עקרונות אורח חיים בריא עם העבודה המאתגרת והתובענית בהייטק.

Thumbnail

בשנים האחרונות הרבה מן העובדים, בעיקר עובדי הייטק, מתלוננים על חרדה ומתח נפשי שנגרמים עקב סביבת עבודה עמוסה ומלחיצה ומסיבות נוספות. 

Thumbnail

איך ניתן להימנע משחיקה בעבודה ומהן הסיבות העיקריות לשחיקה בקרב עובדי ההייטק, תופעה שפוגמת בפריון העבודה ובביצועי העסק. 

Thumbnail

מבצע החיסונים הקדחתני לקורונה שמתנהל בישראל בימים אלה, מעלה שאלות חוקיות מהותיות בנוגע לאפשרות של חיסון עובדים כתנאי להגעתם למקומות עבודה שונים במשק. 

Thumbnail
כיצד השפיעה הקורונה על המסחר האלקטרוני באינטרנט? האם חל שינוי לרעה או לטובה במסחר האלקטרוני? ומהן ההשלכות וההשפעות של הקורונה על הרגלי הצריכה? היכנסו לקריאה 
Thumbnail

חוזרים לשיגרה ולעבודה בהייטק אך רוצים לשמור על בריאותכם בעידן הקורונה? הכנו עבורכם חמישה טיפים פשוטים ויעילים שיסבירו לכם כיצד ליצור סביבת עבודה בטוחה בהייטק בזמן הקורונה

Thumbnail

סעיף 6 לחוק פיצויי פיטורים קובע כי עובד המגיש הודעת פיטורים עקב מצב בריאותי, כל עוד הממצאים הרפואיים, תנאי העבודה וסיבות נוספות, מהווים עילה מספקת להתפטרותו, רואים לעניין פיצויי הפיטורים את ההתפטרות שלו כפיטורים לכל דבר..

Thumbnail
החוק בישראל קובע כי כל עובד זכאי להפסקות ביום העבודה, בהתאם לאורך יום ושבוע העבודה ועל פי סוג העבודה. מעבר להפסקות הקצרות, בהן העובד נדרש להישאר במקום העבודה כתנאי לכך שהן ייחשבו על חשבון המעסיק, כל עובד זכאי לקבל הפסקת אוכל ביום עבודה ומשך ההפסקה הרצופה עומד על חצי שעה לפחות.
Thumbnail

אם אתם עובדים בעולם ההייטק, אתם כנראה מוצאים את עצמכם יושבים שעות רבות מול המחשב. למעשה, רובינו בכלל לא שמים לב איך אנחנו יושבים, פחות מתייחסים לגב שלנו,  וממשיכים להתנהל כרגיל למשך תקופת שנים ארוכה. במדריך שלפניכם מוצגים מספר שיטות שיכולים לעזור לכם כיצד לשבת נכון בעבודה ולמנוע את נזקים שעלולים להתרחש בעתיד. 

חוזרים ללימודים ושוב שוברים את הראש בכל בוקר מה להגיש בארוחת הבוקר ומה לשלוח לבית-הספר? האם רק כריך או שצריך תוספת?

Thumbnail

בעבודה, לא תמיד פשוט לאכול בריא. בחדרי הישיבות יש תמיד כיבוד של מאפים וחטיפים, במסעדות – ארוחות עסקיות, הנסיעות הממושכות, השוקולדים של החוזרים מחו"ל והשתייה המתוקה...

Thumbnail

מהנדסים טרוטי עיניים, מתכנתים צמודי פיצה ומנהלי צוותים מובטחי אופציות נראים בשעות מאוחרות באזורי התעשייה השונים. לקראת חג הפסח בדקנו מה קרה לשאיפה הבסיסית שלהם לחירות? למה הם מוכנים לעבוד בקצב עבודה אינטנסיבי במיוחד? את התשובות ארגנו מהרובד הגלוי לרובד הסמוי.

Thumbnail

לחץ (stress) הוא תגובה פיסית-רגשית שלילית המתרחשת כאשר דרישות מקום העבודה אינן תואמות את יכולותיו, משאביו או צרכיו של העובד. כמובן שיש משרות מלחיצות יותר, אבל מה שקובע בעיקר הוא היכולת של אדם להתמודד עם משרה מסוימת.  

דף 1 מתוך 1 1