מנוע חיפוש כתבות מידע למועמד

חפש
מדריך חיפוש עבודה

מדריך חיפוש עבודה

Thumbnail

איך כותבים מכתב מקדים לקורות חיים שנשלחו למשרה בתחום ההייטק? מדוע מומלץ לכתוב מכתב מקדים לקורות החיים שלכם המצורף למייל ששלחתם למשרה - על כך במאמר שלפניכם. 

Thumbnail

ראיונות עבודות בהייטק נחשבים למלחיצים בגלל שיש הרבה מועמדים על משרה פנויה אחת, ויש להותיר רושם חיובי על המראיין. עם זאת, ישנם גם שאלות מכשילות ומפתיעות בראיונות עבודה וכדי לעזור לכם, הכנו מדריך לשאלות המכשילות ביותר. 

Thumbnail

לאור הצמיחה המהירה של תעשיית ההייטק, חברות הייטק מנסות לגייס טאלנטים בכל מחיר ובמגוון שיטות ודרכים יצירתיות מתוך מטרה להצעיד כמה שיותר קדימה את החברה. 

Thumbnail

איך כדאי לכם להשתמש במספרים במידע ובכותרות כדי לשפר את הקורות החיים ולבלוט מעל מועמדים אחרים, ובכך לשפר את הסיכוי לקבל זימון לראיון עבודה. 

Thumbnail

תהליך חיפוש עבודה בהייטק הוא מתיש, במיוחד כאשר על כל משרה קופצים מועמדים רבים. יש לא מעט מיתוסים בנושא חיפוש עבודה בהייטק, לכן החלטנו לעשות סדר בנושא ולהציג 5 מיתוסים בנושא זה. 

Thumbnail

פוליטיקה ארגונית קיימת בכל ארגון משפיעה על העובדים והמנהלים בארגון. לכן, כדאי להבין את חוקי המשחק של הפוליטיקה הארגונית כדי לקדם אינטרסים ולהפיק תועלות. 

Thumbnail

מרבית הסטודנטים מעוניינים לעבוד במשרה זמנית וחלקית בתחום ההייטק בגלל התנאים המעולים, סביבת העבודה הצעירה והדינמית, האפשרות למצוא משרה גמישה ועוד סיבות. 

Thumbnail

מה זה בדיוק משרה היברידית ולמה זה כל כך מבוקש וטרנדי היום ולמה דווקא בני דור המילניום מחפשים משרה מסוג זה. 

Thumbnail

אם אתם מחפשים עבודה בתעשייה ומעוניינים לשלוח מועמדות למשרות דרושים הייטק, אתם חייבים שיהיה לכם פרופיל לינקדין מקצועי מנצח. 

Thumbnail

אחד התחומים הכי פופולריים היום בענף ההייטק הוא התכנות. מדובר בתחום שזוכה לביקוש גבוה אצל המעסיקים בשוק העבודה והוא נחשב גם לתחום מאתגר ומתגמל ביותר, שבו ניתן להרוויח משכורות גבוהות וליהנות מתנאים מעולים. 

דף 1 מתוך 19 1  2  3