מנוע חיפוש כתבות מידע למועמד

חפש
מדריך חיפוש עבודה

מדריך חיפוש עבודה

Thumbnail

חברות הייטק הישראליות נרתמו מייד למאמץ המלחמתי, הן למען תושבי הדרום והן למען חיילי צה"ל בסדיר ובמילואים ויש גם יוזמות מבורכות לסיוע למשפחות החטופים והנעדרים.

Thumbnail

במהלך ראיון עבודה המראיין שואל שאלות ענייניות לגבי ניסיון מקצועי והשכלה, אך הוא מאתגר אותנו גם עם שאלות שכיחות שכל המרואיינים חוששים מהן, ובמיוחד מהשאלה הנפוצה – "ספר על שלוש תכונות חיוביות ושליליות שלך" - המדריך המעודכן שלנו לפניכם. 

Thumbnail

במצב מלחמה שאנו מצויים בו גם חברות הייטק נאלצות לפעול ולהחליט כיצד לסייע לרשויות המדינה ובעיקר לצבא והאם לגייס עובדים חדשים בצל המלחמה. 

Thumbnail

המחשוב הקוואנטי כבר כאן וצובר תאוצה רבה. אז מה זה אומר מחשב קוואנטי, מהן ההשפעות על עולם ההייטק ואילו שימושים חדשים נמצאים בתחום. על זאת ועוד במדריך שלפניכם. 

Thumbnail

בתקופה האחרונה החל דיון על יעילות ואפקטיביות של העבודה ההיברידית. אז האם המודל ההיברידי מת וחלף מן העולם או שהעבודה ההיברידית עדיין כאן ותישאר איתנו לעד? 

Thumbnail

ממשלות ישראל מנסות דרכים שונות לעודד את החרדים להשתלב בהייטק, וזהו אינטרס לאומי ולא רק של המגזר החרדי, מכיוון שהחרדים יכולים להשתלב במקצועות המבטיחים להם שכר גבוה ורווחה כלכלית, לכן יש בכך תרומה לכל המגזר.
 

Thumbnail

יש חברות הדורשות מהמועמדים לבצע מטלות בית במסגרת ראיון עבודה לתפקיד מסוים בהייטק. חברות ההייטק טוענות כי מטלות הבית מהוות חלק בלתי נפרד מתהליכי הגיוס כאמצעי סינון יעיל ואיכותי המאפשר להן לבחון את היכולות המקצועיות של המועמדים בדרך נוחה לשני הצדדים. 

Thumbnail

מדינת ישראל נחשבת לשחקנית מובילה בנושא של טכנולוגיית אקלים, ויש חברות הייטק רבות העוסקות בתחום זה. רמת ההשקעה בארץ במחקר ופיתוח בתחום האקלים טק גבוהה בהשוואה להשקעה במדינות אחרות בעולם המערבי.

Thumbnail

לאור התקופה האחרונה שמאפיינת את המשבר והקשיים בההייטק המקומי, נשאלת השאלה כיצד מגדירים כיום סטארטאפ מצליח כי אין ספק - תנאי המשחק השתנו.

Thumbnail

בתהליכי הגיוס המועמדים נשאלים לא פעם שאלות קשות, ולעתים אלו שאלות מפתיעות ואפילו מעט מוזרות. כדי להיערך נכון לקראת ראיונות עבודה בהייטק כדאי לכם ולכן להכיר את 10 השאלות הנחשבות לקשות ביותר.

דף 1 מתוך 23 1  2  3