מנוע חיפוש כתבות מידע למועמד

חפש
מדריך חיפוש עבודה

מדריך חיפוש עבודה

Thumbnail

וואטסאפ היא אפליקציה חינמית ומתקדמת להעברת מסרים מיידיים. מדוע כדאי להשתמש בוואטסאפ עסקי, כיצד גרסת הביזנס מספקת פלטפורמה נוחה לעסקים, עם דגש על שימושיות בעולם ההייטק. 

Thumbnail

בסוף ראיון עבודה נהוג לשאול את המועמד האם יש לו שאלות, וכדאי לנצל את ההזדמנות כדי להפנות למראיין שאלות חשובות, את השאלות אין לשלוף מהמותן וחשוב להכינם מראש. 
 

Thumbnail

איך לכתוב נכון מכתב התפטרות? בין אם אתם עובדי הייטק ובין אם אתם עובדים בענף אחר, החוק מחייב אתכם להגיש הודעה מוקדמת למעסיק על כוונתכם להתפטר. 

Thumbnail

בשנים האחרונות, ובמיוחד בתקופת הקורונה, כולם מדברים על חדי קרן - יוניקורן. בשנת 2013 נפרצה לראשונה תקרת הזכוכית של חברת הייטק ישראלית שזכתה לשווי של מעל מיליארד דולר, ומאז ועד היום יש רשימה מכובדת של חברות חדי קרן ישראליות.

Thumbnail

הרחפנים כאן, והם משנים את העולם - חברות הייטק זיהו את הפוטנציאל הקיים ברחפנים, וכבר היום יש לא מעט חברת המפתחות טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות בתחום מתפתח זה. 

Thumbnail

גוגל ישראל היא חברה טכנולוגית אמריקאית המפעיליה גם משרדים ומרכזי פיתוח בישראל - החברה מגייסת עובדים חדשים למגוון תפקידים בתנאים מעולים. 

Thumbnail

תקופת הקורונה עדין איתנו ולקראת סוף שנת 2021 רצוי להביט אחורה ולהפיק לקחים מהשנה האחרונה כדי ללמוד כיצד הממשלה והעסקים התמודדו עם האתגרים הרבים, ולהבין איך הקורונה שינתה את חיינו בכל התחומים.

Thumbnail

בשנים האחרונות הפכה AMAZON האמריקאית לאחד מהכוחות העולים בתעשיית ההייטק ובעולם האיקומרס, לאחרונה הודיעה החברה על כוונתה להקים מרכז דאטה סנטר בישראל - איך מהלך זה עשוי להשפיע על ההייטק הישראלי? 

Thumbnail

איך כותבים מכתב מקדים לקורות חיים שנשלחו למשרה בתחום ההייטק? מדוע מומלץ לכתוב מכתב מקדים לקורות החיים שלכם המצורף למייל ששלחתם למשרה - על כך במאמר שלפניכם. 

Thumbnail

ראיונות עבודות בהייטק נחשבים למלחיצים בגלל שיש הרבה מועמדים על משרה פנויה אחת, ויש להותיר רושם חיובי על המראיין. עם זאת, ישנם גם שאלות מכשילות ומפתיעות בראיונות עבודה וכדי לעזור לכם, הכנו מדריך לשאלות המכשילות ביותר. 

דף 1 מתוך 20 1  2  3