מנוע חיפוש כתבות מידע למועמד

חפש
מדריך חיפוש עבודה

מדריך חיפוש עבודה

Thumbnail

חברות הייטק לקחו את מודל הבינה המלאכותית היוצרת מספר צעדים קדימה, וכיום יש חברות שמפתחות מערכות מתקדמות לחוויית לקוח אוטונומית לחלוטין, זו מערכת חדשנית המסוגלת לכתוב תכנים עדכניים המותאמים למאפייני הלקוח תוך דגש על שיפור תהליכים. 

Thumbnail

ישראל היא מדינה שטופת שמש, על כן זה מתבקש כי המדינה תעודד הקמת מיזמים להפקת אנרגיה סולארית. לאחרונה, הוחלט ברמ"י לאשר הקמת מיזמים חדשים להפקת אנרגיה סולארית בשטחים חקלאיים לרבות הקמת מתקני אגרו-וולטאיים.

Thumbnail

בימים אילו אנו ניצבים בפני בועת הביטקוין, והיא עומדת להתפוצץ ממש בקרוב. האם הנבואה תגשים את עצמה? האם כדאי להמשיך ולהשקיע במטבע הדיגיטלי המבוזר? 

Thumbnail

בשנתיים האחרונות ההייטק הישראלי חווה לא מעט אתגרים ומשברים וניתן להבחין בהאטה, אך במקביל יש לא מעט חברות הייטק מבטיחות ומצליחות שכדאי להכיר אותן.

Thumbnail

אי הוודאות הכללית במשק בעקבות הרפורמה במערכת המשפט וההאטה הכלכלית בכל ענפי התעשייה, כל אלו ועוד גרמו ליזמים להקים חברות הייטק חדשות בחו"ל, בעיקר בארצות הברית. 
 

Thumbnail

לרגל יום האישה הבינלאומי שחל בתאריך 8 במרץ פרסם מכון המחקר IVC נתונים חשובים ומעניינים אודות שיעור התעסוקה של נשים בתעשיית ההייטק הישראלית. 

Thumbnail

תהליך השמת בכירים נחשב למשימה מורכבת ומאתגרת הן ליועצי הגיוס וההשמה והן לחברות ההייטק המחפשות את המועמד המתאים ביותר עבורן, ונעשה לרוב בצורה דיסקרטית. 

Thumbnail

חברות הייטק ומיזמים רבים החלו להציע טכנולוגיות הגנתיות הנדרשות במלחמת ה7 באוקטובר, וחלק מהחברות החלו בפיתוח מואץ של כלים טכנולוגיים המסייעים לכוחות הביטחון בפעילותם השוטפת.

Thumbnail

ישראלים רבים לומדים את מקצועות ההייטק בעיקר באוניברסיטאות. בסיום הלימודים רבים מבוגרי תוכניות הלימוד מתקשים למצוא עבודה בהייטק הישראלי מאחר שאין להם ניסיון מעשי, לכן, המדינה יזמה לאחרונה תוכנית חדשנית לשילוב בוגרים חסרי ניסיון בחברות הייטק מובילות.

Thumbnail

שנת 2023 זה עתה הסתיימה, וללא ספק זו הייתה שנה מאתגרת מאוד עבור חברות הייטק, מומחי סייבר ובטיחות - בשנה זו התרחשו לא מעט אירועי סייבר משמעותיים. 

דף 1 מתוך 24 1  2  3