מידע לחברות

פריחתו של ענף ההייטק בישראל והיצירתיות הטכנולוגית המצמיחה חברות סטרטאפ מדי יום, נושאים עימם מלבד יתרונות חיוביים גם אתגרים לא פשוטים –  איתור וגיוס עובדים מיומנים.

כיום קיים בישראל מחסור בכוח אדם מקצועי ויחד עם זאת הצורך בגיוס עובדים בקרב חברות ההייטק גדל. פער זה הפך את הליך הגיוס וליתר דיוק - גיוס העובד המתאים ביותר, לאחד מן האתגרים המשמעותיים בפעילותה של כל חברת הייטק.

עמידה באתגר זה דורשת מקצועיות, ידע והתמחות. עם גדילתן של חברות ההייטק התווספו צרכים נלווים לתהליכי הגיוס. מתוך מציאות זו מציעה חברת Jobinfo, לצד שירותי השמה למקצועות הטכנולוגיים, סל שירותים נוספים אשר גובש וכוון לדרישתן וצרכיהן של חברות הפועלות בענף ההייטק.

שירותי Outplacement‏ - סיוע בהליכי צמצום כוח אדם, הן ביצירת מערך תמיכה וליווי של העובדים העוזבים והן בסיוע לאותם עובדים באיתור המשרה הבאה.

שירותי אאוטסורסינג מיקור חוץ TOTAL JOBINFO

שירותי HR במיקור חוץ -  פרויקט גיוס מיוחד? גידול מהיר של החברה? אנחנו מספקים מגייסת במיקור חוץ לתקופה שאתם מגדירים.

סדנאות מקצועיות -  בזכות היכרות מעמיקה של Jobinfo עם ענף ההייטק גובש סל סדנאות בתחומי ניהול, גיוס כוח אדם ומיומנויות בינאישיות, המיועדות בחלקן לחברי הצוות המגייס בחברות, בחלקן לדרג הניהולי ובחלקן מציעות ידע והעשרה ממנו יכולים ליהנות העובדים כולם.

גיוס מטה רכש וכספים -  שירותי השמה וגיוס למשרות מחוץ לליבת הפעילות הטכנולוגית: אנשי מטה, אנשי רכש, אנשי כספים וכדומה.