שירותי אאוטסורסינג

חברת ג'ובאינפו (Jobinfo) היא חברת ההשמה המובילה לגיוס טכנולוגי בענף ההייטק. כחברה מובילה בעלת ותק וניסיון של מעל 22 שנים, אנחנו מלווים מועמדים לכל אורך הקריירה שלהם ומסייעים לחברות הייטק וטכנולוגיה לגייס עובדים לאיוש משרות טכנולוגיות, ביוטק, ביומד, מטה, פיננסים ועוד.
Jobinfo מונה צוותים מקצועיים בתחומים כגון: תוכנה, חומרה, אינטרנט, ביוטק, מערכות מידע, תשתיות, בכירים ועוד. הצוותים שלנו מורכבים ממומחים מנוסים בגיוס ובהשמה, הם מכירים את כל הטרנדים בתחום ההייטק. מנהלי הגיוס וההשמה שלנו עובדים לפי תחומי התמחות על מנת לספק שירות איכותי ומקצועי ולהעניק מענה ממוקד ואפקטיבי למועמדים ולחברות המגייסות עובדים.

הצטרפו לשירות אאוטסורסינג 

נשמח לשתף גם אתכם בשירות המתקדם שלנו המבוסס על מיקור חוץ - Outsourcing לאיתור, גיוס והשמת עובדים במגוון משרות, כולל משרות טכנולוגיות, ביו, מטה, פיננסים וכיוצא בזה.

לפרטים נוספים נא פנו אל: customer@jobinfo.co.il

יועצי הגיוס וההשמה שלנו הם שותפים מלאים בתהליך ההשמה. היועצים המנוסים שלנו מלווים את המועמדים ומסייעים להם לתכנן את הקריירה שלהם בעזרת מידע אודות דרישות החברות המגייסות. בעזרתנו ניתן לקדם את הקריירה לשלב הבא ולהתבלט מבין כל המועמדים המתמודדים על משרה כזו או אחרת.
כמו כן, מנהלי ההשמה של ג'ובאינפו הם בעלי היכרות והבנה מעמיקה של צורכי הלקוח, הם נמצאים בקשר צמוד, ישיר ואישי מול מחלקת משאבי אנוש והמנהלים המקצועיים בחברות המגייסות עובדים. ברשותנו כל הידע, הניסיון והכלים הטכנולוגיים המאפשרים לנו לספק מענה איכותי, יעיל ומהיר לכל צורכי הגיוס של הלקוחות, תוך ליווי צמוד של תהלי הגיוס וההשמה, ובשילוב משוב שוטף בתהליך זה.

למה אנחנו?

חברת Jobinfo הוקמה בשנת 1999 ומעל ל-20 שנים אנחנו מלווים מועמדים לכל אורך הקריירה שלהם, ואנו מסייעים לחברות בתהליכי ההשמה המשתנים. מנהלי ההשמה שלנו עובדים לפי תחומי התמחות ייעודיים, למשל תוכנה, חומרה, בכירים, פיננסים, ובכך אנחנו מספקים מענה ממוקד ומקצועי יותר הן למועמדים והן ללקוחות שלנו. 
כדאי לבחור בשירות שלנו מהסיבות הבאות:

  • חברתנו מנהלת מאגר מידע (מגה דאטה) הכולל נתוני מועמדים המנותבים ומנוטרים באופן שוטף. 
  • מנהלי ההשמה שלנו מתמחים בסגמנטים שונים ומספקים מענה ממוקד ואיכותי יותר למועמדים ולחברות.
  • כל מנהל.ת השמה מכיר לעומק את הפעילות והצרכים הייחודיים של הלקוחות בהם הוא מטפל, וההיכרות רבת השנים עם שחקני מפתח בהייטק ובחברות המובילות במשק מאפשר לנו להעניק שירות מקצועי וליצור שיתוף פעולה פורה ומפרה.
  • כל מועמד זוכה לליווי צמוד לאורך שנים.
  • אתיקה מקצועית, דיסקרטיות, מצוינות ושקיפות מלאה.

גיוס עובדים למשרות OS במיקור חוץ

אם אתם מעוניינים לגייס עובדים בהליך אאוטסורסינג (מיקור חוץ), נוכל להעסיק עבורכם מומחים מהשורה הראשונה בתחומים הבאים: תוכנה, חומרה, אינטרנט, IT, QA, כוח אדם, פיתוח אלגוריתמים, מטה ופיננסים.