מנוע חיפוש כתבות מידע למועמד

חפש
תנאים ושכר

תנאים ושכר

Thumbnail

מה חשוב לדעת על חוק הודעה לעובד? תיקון 6 לחוק הודעה לעובד ולמועמד לעבודה נכנס לתוקף בינואר 2015 וקובע כי כל המעסיקים חייבים לספק תשובה למועמדים לעבודה, גם אם המעסיק בחר שלא לגייס את המועמד. 

Thumbnail

התחרות על עובדי הייטק ממשיכה וכדי לגייס עובדים חדשים חברות ההייטק מציעות כיום אפליקציות מיוחדות המיועדות לעובדים, לדוגמה שירות משלוחים של מוצרי מזון ישירות למשרד, הטבות מיוחדות ועוד. 

Thumbnail

חברות ההייטק אינן חסינות בפני פיטורי עובדים. יש סיבות רבות בין לפיטורי עובדים בארגון או בחברה, לדוגמה צמצום כוח אדם, אי התאמה של עובדים למקום העבודה ועוד. פיטורים הם חלק בלתי נמנע בכל מקום עבודה לכן חשוב לדעת כיצד להתמודד עם הנושא נכון הן בצד המעסיק והן בצד העובד.
 

Thumbnail

יש פערים גדולים ומשמעותיים בין נשים לגברים מבחינת שוויון בעבודה, בין היתר גם בנושא חופשת לידה, וכמובן גם מבחינת פערי שכר. המחוקק הישראלי הרים את הכפפה ופועל בשנים האחרונות לתיקון העוול והפערים שנוצרו במקומות העבודה מבחינת שוויון זכויות, אך הדרך לשוויון מלא עדיין ארוכה. 

Thumbnail

תהליך גיוס עובד חייב להתחיל באפיון משרה מדויק. יש לא מעט טעויות בשלב אפיון המשרה, לכן כדאי ללמוד מטעויות במהלך גיוס עובדים לעסק שלנו. 

Thumbnail

בראיון עבודה יש דברים שאסור למעסיק לשאול, לכן קיימים חוקים שמטרתם להגן על זכויות הפרט, לפניכם 5 דברים שאסור למעסיק לשאול אתכם בראיון עבודה. 

Thumbnail

רוב החברות במשק אינן חוזרות למחפשי עבודה לאחר ראיון או מבחן מיון, בגלל מגוון רחב של סיבות. כדאי שתדעו כי כדאי לפנות לחברה שלא חזרה אליכם לאחר ראיון העבודה כדי לברר מה קרה, במיוחד אם אתם מעוניינים במשרה. 

Thumbnail

מעסיקים רבים הוציאו עובדים לחל"ת בגלל התפרצות הקורונה, אך עכשיו שהחל"ת נגמר הרבה מוצאים עצמם באבטלה ומחפשים משרות בתחום המקצועי שלהם ולא רק במה שהם עסקו  קודם. 

Thumbnail

עבור עובדים ועובדות רבים, קיום של פגישה עם המעסיק בנוגע להעלאה במשכורת או שיפור תנאי ההעסקה, היא לא סיטואציה נוחה ואפילו מרתיעה. לכן, צריך לבחור בין העלאת שכר הייטק לבין תנאים וכדאי להגיע לרגע הזה כמה שיותר מוכנים.

Thumbnail

משבר קורונה פגע קשות במשק הישראלי, הביא לגל פיטורים נרחב של עובדים רבים או הוצאתם לחל"ת ולקיצוצים בשכר. עם זאת, הייטק הוא דוגמה טובה לענף יציב וחזק מאוד, שכמעט ולא נפגע בתקופת קורונה ואפילו התחזק במספר תחומים.

 

 
Thumbnail
תקופת הקורונה היא מאתגרת במיוחד הן למעסיקים והן לעובדים. אבל... האם אתם יודעים מהם זכויות העובדים בתקופת הקורונה? הכנו עבורכם מדריך קצר- הכירו את זכויותיכם.
Thumbnail
יצאתם לחל"ת בעקבות משבר הקורונה? צריכים טיפים להתמודדות נכונה גם בתקופה מאתגרת זו? הכנו עבורכם מדריך לעובד ולעובדת בחלת.
Thumbnail

מהם דמי הבראה- למה הם משמשים וכיצד הם משפיעים על השכר הממוצע במשק הישראלי

Thumbnail

הוציאו אתכם לחל"ת אך אינכם בקיאים בזכויותיכם? רוצים להבין מהן זכויותיכם ומה ההבדל בין חל"ת לפיטורין בהתייחס לזכויות העובד? היכנסו למאמר הבא ותקבלו את כל התשובות

Thumbnail

משבר הקורונה גרם למעסיקים רבים לשלוח את עובדיהם לחל"ת כשרובם כלל אינם מודעים לזכויותיהם. אז מהן זכויות העובד בתקופת החל"ת? הכנו עבורכם מדריך מקיף בנושא

Thumbnail

מהי משרת אם- והאם היא קיימת בעולם ההייטק? האם גם נשים יכולות להמשיך ולפתח את הקריירה שלהן במקביל למסלול האימהות? באילו תחומים ניתן למצוא משרת אם בהייטק? על כך ועוד במאמר הבא שהכנו עבורכן.

Thumbnail
מומלץ לכל המעסיקים להיעזר בעורכי דין המתמחים בדיני עבודה וזכויות עובדים, ולקבל ייעוץ משפטי על מנת לקבל החלטות נכונות ולפעול בהתאם לחוקים ולתקנות. 
Thumbnail
ניהול נכון ואפקטיבי של העובדים חשוב להצלחת העסק ומבטיח סביבת עבודה נעימה, פריון גבוה בעבודה והצלחה עסקית. העובדים מהווים נכס למעסיקים, במיוחד בחברות הייטק אך לא רק.
Thumbnail

כל החברות והמעסיקים חייבים לציית לחוקים ולתקנות העוסקים בזכויות עובדים, החל משלב פרסום מודעת דרושים, דרך ראיון עבודה וגיוס העובד ועד שלב הפיטורים או יציאת העובד לגמלאות. 

Thumbnail
מתלבטים בין קרן פנסיה, קופת גמל או ביטוח מנהלים? האם המעסיק ביקש מכם לבחור הסדר פנסיוני לאחר הליך הקליטה לעבודה חדשה בחברת הייטק? בכתבה זו נתמקד בהבדלים בין שני המכשירים הפנסיונים. 
דף 1 מתוך 3 1  2  3