שירותי Outplacement‏

שירותי Outplacement בג'וב אינפו

חברת Jobinfo פועלת בשוק חברות ההשמה מעל 15 שנים ומלווה מספר רב של חברות בתהליכי גיוס אקדמאים, מובילי טכנולוגיה ועד להשמת בכירים. כשותפים שלכם בנושא הגיוסים אנחנו מלווים אתכם גם בתהליכים רגישים ולא פשוטים של צמצומי ההון האנושי, ולשם כך אנו מציעים שירותי Outplacement.

אנו מאמינים כי ליווי המבוסס על הקשבה, חשיבה חיובית, בחינת חוזקות וחקר מוקיר מסייע למפוטרים, לעבור את התהליך הרגיש הזה בעזרת מערך תמיכה מקיף המותאם לצרכים הייחודיים של כל אחד.  היתרון שלנו כחברה טמון בליווי המקיף משלב קבלת הידיעה על הפיטורין ועד להצעת משרות מותאמות העדכניות ביותר במשק.   

כאשר מועמדים רבים פונים לחברת השמה, יש ביכולתכם להבטיח לעובדיכם המפוטרים חשיפה ראשונה ומיידית להיצע המשרות, תוך כדי ליווי אישי מתמשך.

ליווי מפוטרים על ידי גורם חיצוני מאפשר לצוות משאבי אנוש להיות פנוי על מנת להפנות את מאמציו לתקשורת פנים ארגונית אשר כל כך נחוצה לעובדים ולמנהלים הנותרים בארגון ואשר זקוקים לתמיכתם בשוטף.

 הצוות המלווהשילוב ייחודי של פסיכולוגית ארגונית ומאמנת בכירה, יחד עם מנהלת השמה המתמחה בתחום המקצועי של העובד הם הנוסחה הנכונה לליווי אפקטיבי, המקצר את חזרתו של העובד למעגל העבודה.

השירותים שאנחנו מציעים

ייעוץ לאנשי משאבי אנוש בארגון:

ליווי בהכנת תוכנית ניהול תהליך הפיטורין ומתן כלים מעשיים עבור: תקשור מסרים פנים ארגוניים לקהלים השונים בארגון, הכנת חומרים פרקטיים למפוטרים והכנות לשיחת פיטורין.

תהליך הכנה עבור המנהלים המפטרים

עיבוד רגשי ומעשי של פיטורי עובדים, הכנות לשיחות מול המפוטרים ומול הצוות הנשאר.

סיוע למפוטרים להשתלב חזרה במעגל העבודה:

ליווי ותמיכה בעיבוד תהליך הפיטורין, הגדרת כיווני קריירה, הכנה לראיונות עבודה, דגשים על הכלים לחיפוש עבודה ועל ניהול נכון של תהליך החיפוש.
הצמדת יועצת השמה אישית שתלווה את המועמד בתהליך חיפוש העבודה השוטף תוך הפנייה למשרות רלוונטיות.

ליווי למנהלים בכירים

במהלך המפגשים המנהלים הבכירים יעברו תהליך אימון בהנחיית היועצת. בנוסף לנושאים הבסיסיים הניתנים בחבילה לפורשים, יעובדו נושאים החשובים לנועץ ואשר הוא יבחר לעסוק בהם. התהליך אמור לתת מענה הן לסיטואציית הפיטורין וניהול תהליך חיפוש ארוך, והן לניצול התקופה לשיפור והבלטת נקודות חוזקה, כמו גם ניתוח כיווני פיתוח הקריירה ועוד.


הרעיון הינו לאפשר למנהל הפורש לנצל את ההזדמנות שנוצרה מאילוץ לשיפור החזון האישי והתובנות כמנהל.
   
תהליך זה יתבסס על כלים מעולם האימון בין השאר: תחומי תוצאה, חסמי הצלחה, משאבים אסטרטגיים ואבחון חוזקות.

 בנוסף תתקיים פגישה עם מנהלת חטיבת בכירים לייעוץ, ליווי והכוונה עד למציאת עבודה.

לקבלת הצעת מחיר מפורטת יש למלא את טופס הפנייה מטה ונחזור אליכם בהקדם.

צרו קשר עם מומחה השמה
*שדה חובהשלח פנייה

למידע נוסף על פרסום באתר Jobinfo ודיוורים מפולחים פנה למחלקת קשרי לקוחות שלנו:
customer@jobinfo.co.il
טלפון קשרי לקוחות: 09-9715109