מידע למועמד

במהלך שנות פעילותה כחברת השמה המתמחה בשוק ההייטק צברה חברת Jobinfo ידע וניסיון נרחב הנושא עמו ערך שימושי רב למועמדים המחפשים להשתלב במשרות הייטק, בדרגות ובתחומים שונים.

בין אם זה עתה השתחררתם משירות מאתגר ביחידה צבאית טכנולוגית, סיימתם את לימודיכם האקדמיים באחד מתחומי הידע הרלוונטיים ובין אם מצוי בידיכם נסיון רב והנכם תרים אחר האתגר הבא, להלן מידע שימושי העומד לרשותכם.

מגמות בשוק ההייטק מציגה חברת Jobinfo עדכונים שוטפים על מגמות והתפתחויות בשוק העבודה בענף ההייטק הישראלי: סקירת הדרישה למקצועות טכנולוגיים שונים, שינויי שכר ועוד. הנתונים נאספים מפעילותה של החברה מול רוב חברות ההייטק בישראל ומעידים במידה רבה על מצבו של הענף כולו.

בעמוד חברות הייטק תוכלו להתרשם ולעיין ברשימה מדגמית של כמה מחברות ההייטק המובילות בענף, הפועלות בשיתוף פעולה עם חברת Jobinfo בהליכי גיוס כוח אדם.

על מנת לסייע לכם לעבור בהצלחה את הליכי המיון והגיוס בחברות הייטק המגייסות מציגה חברת Jobinfo מדריך חיפוש עבודה הכולל גם הצעה למפגשי הכנה לראיונות עבודה אישיים.

על מנת לנהל מו"מ על תנאי העסקה, מומלץ כי תבקרו בעמוד תנאים ושכר המעמיד לרשותכם מידע על מרכיבי השכר המקובלים וכן עצות בסוגיות שונות הנוגעות לתחום זה. לצד עצות חשובות אלו, אין זה סוד כי חוויית עבודה נעימה אינה מתבססת על רמת תגמול כספי בלבד ובמידה רבה נסמכת על הקשרים הבינאישיים עם חבריכם לעבודה, הממונים עליכם או הכפופים לכם. מדריכים ועצות שימושיות בנושאים אלו תוכלו למצוא במדור מיומנויות אישיות. נדבך חשוב נוסף, במיוחד בענף ההייטק בו קיימת נטייה ידועה לדרישות קיצון בהיקף שעות העבודה, הוא השפעתה של העבודה על בריאותכם האישית. טיפים ומדריכים בתחום זה תוכלו למצוא במדור בריאות בעבודה.