מנוע חיפוש כתבות מידע למועמד

חפש
מיומנויות אישיות

מיומנויות אישיות

Thumbnail

בישראל פועלים עשרות סטארטאפים בתחום הריטייל טק, וההייטק הישראלי נחשב למעצמה בתחום זה. ריטייל טק, באנגלית Retail Tech, הוא תחום העוסק בטכנולוגיה קמעונאית חדשה. זהו תחום ההולך ומתפתח בקצב מואץ, עם השקעה מסיבית גבוהה.

Thumbnail

בשנים הבאות הAI תשתלב עוד יותר במערכת הבריאות, ושירותי הרפואה צפויים לעבור שינוי משמעותי, להתייעל, להשתפר ולהקל על עבודת הרופאים והאחיות, ולסייע גם לחולים.

Thumbnail

מה ההשפעה של אקסלרטורים? כיצד הם מסייעים לסטארטאפים? למה כדאי ליזמים ולסטארטאפים בתחילת דרכם להצטרף לתוכנית האצה? אילו אקסלרטורים בולטים פועלים כיום במדינת ישראל? מה תנאי הקבלה לתוכנית האצה? 

Thumbnail

מהי ההגדרה של חברת דיפ טק? מה מפתחות חברות ה-DEEP TECH? איך מקימים חברת דיפ טק חדשה? כמה חברות דיפ טק פועלות כיום בישראל? על זאת ועוד במדריך שלפניכם.
 

Thumbnail

בשנים האחרונות החלה להתפתח תעשיית האינשורטק לכן חברות הביטוח החלו לחפש דרכים וכלים טכנולוגיים שיאפשרו להן לשמור על מקומן, לחדור לשווקים חדשים ולהקדים את המגמה שצפויה לשנות את תחום הביטוח. 

Thumbnail

בעקבות המלחמה עלה הצורך בפתרונות טכנולוגיים חדשניים ומתקדמים בעולמות השיקום, ומדינת ישראל נחשבת לאחת מהמדינות המובילות בתחום זה. יש בישראל חברות הייטק רבות העוסקות בתכנון, פיתוח וייצור טכנולוגיות עזר בעולמות השיקום

Thumbnail

 ענף הפינטק הישראלי עבר שנה מאתגרת, ובשנת 2023 המשבר בהייטק העולמי השפיע גם על הפינטק בשוק המקומי, אך יש מגמות מעודדות לקראת השנה. מה צפוי בשנת 2024 בענף הפינטק? מהם השימושים הנפוצים ביותר של פיתוחי הפינטק, ומה זה בכלל פינטק. 

Thumbnail

מקובל לחלק את תחום הבינה המלאכותית לארבעה סוגים עיקריים, ואחד מהם הוא ה- GENAI. הGENAI הוא בינה מלאכותית יוצרת, המכונה גם בינה מלאכותית גנרטיבית שמהווה סוג ייחודי של AI. 

Thumbnail

ישנה התגייסות מלאה של חברות ועובדי הייטק למען המדינה והצבא, ועובדים רבים בהייטק רותמים את היכולות הטכנולוגיות והיצירתיות שלהם כדי לפתח כלי בינה מלאכותית למטרות הסברה ועוד. 

Thumbnail

חברות הייטק רבות מתגייסות למאמצי המלחמה והן פועלות במגוון דרכים כדי לסייע למדינה, לכוחות הביטחון, לתושבי הדרום, למשפחות הנעדרים והחטופים ועוד.
 

Thumbnail

המלחמה ברשת נגד תכנים אנטי ישראל עדין בעיצומה וחברות הייטק רבות פועלות בתחום על מנת להסיר ולנטר תכנים אנטישמיים ואנטי ישראל. 

Thumbnail

בשנים האחרונות, הולכת וגוברת תופעה של עובדים שעזבו מקום עבודה וחזרו אליו לאחר זמן מה - עובדים אלה מכונים גם בתחום ההייטק "עובדי בומרנג". 

Thumbnail

הכשרות AI לעובדי הייטק - למה העובדים מעוניינים בהכשרות בינה מלאכותית, אילו סוגים קיימים ומהן היתרונות בהכשרות מסוג זה למעסיקים עצמם. 

Thumbnail

עולם התיירות משתנה במהירות הודות לשימוש בכלים טכנולוגיים לרבות אפליקציות ייעודיות, פלטפורמות אינטרנטיות וכמובן הבינה המלאכותית. סטארטאפים הוקמו במיוחד לצורך פיתוח כלים טכנולוגיים מתקדמים לענף התיירות, והחברות הישראליות זוכות להצלחה רבה בתחום זה. 

Thumbnail

כדי להיות צעד אחד לפני שאר המגייסים ועל מנת לזהות מגמות בעולם הגיוס ולהכיר שיטות וטכנולוגיות איכותיות ויעילות יותר מומלץ להקשיב לפודקסטים, בעברית או באנגלית.

Thumbnail

תעשיית הרכב עוברת שינויים וחידושים רבים, יותר אנשים בוחרים לרכוש את הרכבים החשמליים במקום רכבים עם מנוע בעירה רגיל, ויש כבר לא מעט דגמים של רכבים עם מערכת נהיגה אוטומטית. מערכת זו היא ללא ספק טכנולוגיית העתיד, אך למרות החידושים הרבים שהטכנולוגיה מביאה איתה יש להתייחס גם לסיכונים האפשריים.

Thumbnail

לינקדאין הפכה לזירה המרכזית ליצירת קשרים עסקיים ולקידום הנוכחות של ארגונים ועסקים ברשת. כדי להגדיל את החשיפה לפרופיל הפרטי שלכם.ן בלינקדאין בתור מגייסים ועל מנת לייעל את תהליכי הגיוס באמצעות הרשת החברתית כדאי להכיר את הטיפים הבאים. 

Thumbnail

תחום בריאות האישה מתפתח בשנתיים האחרונות בקצב מואץ ויש השקעות עצומות בטכנולוגיות המיועדות לשיפור בריאות ורווחת הנשים בארץ וברחבי העולם. תחום זה המתמקד בבריאות וברווחת האישה זכה לכינוי פמטק - FEM TECH.

Thumbnail

בתקופה האחרונה כולם מדברים על כלי הבינה המלאכותית היוצאים לשוק והם מעוררים דיונים סוערים בגלל היכולות המדהימות והחשש מהשפעות ה-AI ומהסיכונים העיקריים הטמונים בטכנולוגיה זו. 

Thumbnail

חיפוש עבודה ברשת החברתית TITOK? יש יתרונות וחסרונות לחיפוש עבודה באמצעות היישומון של טיקטוק, ובמדריך זה נציג בפניכם את היתרונות והחסרונות העיקריים.
 

דף 1 מתוך 7 1  2  3