מיקרוסופט דרושים

מיקרוסופט דרושים

תחום חברה: תוכנה

טכנולוגיות/שפות פיתוח:  C# ,.Net, C++, BIG DATA

אודות החברה: מיקרוסופט נוסדה בשנת 1975 וכיום נמנית על החברות המובילות בעולם בתחום התוכנה, השירותים המכשירים והפתרונות, המסייעים לאנשים ולעסקים למצות את הפוטנציאל שלהם. בישראל מפעילה מיקרוסופט מרכז מחקר ופיתוח בהרצליה ובחיפה וכן מרכז שיווק ומכירות ברעננה. המשרות המוצעות מתאימות למהנדסי תוכנה, מפתחים, חוקרים, אנשי שיווק, שירות, מכירות ועוד.

מחפשים עבודה מעניינת ומאתגרת? במיקרוסופט מחפשים אתכם!

משרות דרושים במיקרוסופט

אם אתם מהנדסי תוכנה ואלקטרוניקה בעלי ניסיון בתחום ומכירים על בוריין את התוכנות מתוצרת מיקרוסופט - ייתכן שישנה משרה פתוחה בחברה המתאימה בדיוק לכם. לחברת מיקרוסופט דרושים אנשי מקצוע שרוצים לקחת חלק בפיתוח, ייצור והשמה של רעיונות חדשים, של שדרוג ושיפור מערכות או תוכנות קיימות, כמו גם מוחות חדשים בעלי רעיונות שטרם נראו או נשמעו בתחום. לחברה כמה מרכזי שירות, מעבדות ופיתוח בכמה מדינות, כמו גם משרדים בישראל באזור התעשייה של הרצליה פיתוח. חברת מיקרוסופט מובילה כיום את הנושא של תוכנות הפעלה משולבות וידידותיות למשתמש וכל אחד רוצה לקחת חלק בהצלחה הגדולה.

מיקרוסופט דרושים - צוות מנצח ומוביל!

העובדים במיקרוסופט שותפים להנעת תהליכים המשפיעים על כל משתמשי התוכנות של החברה בכל רחבי העולם. כל רעיון, קטן כגדול, נשקל בכובד ראש וברצינות הראויה ואף פעם אי אפשר לדעת מהיכן תצמח הבשורה הבאה. כל עובד מקבל התייחסות בנוגע לרעיונות וההצעות שלו על מנת לבחון לעומק את האפשרות של פיתוח מוצר חדש או שדרוג מוצר קיים.

משרות דומות: משרות מתכנת  C#/.NET, משרות מתכנת ++C

לקבלת הצעות עבודה - לחצו על כפתור שליחת קורות חיים!

שלח קו"ח אלינו