wix דרושים

דרושים wix

תחום חברה: תוכנה/WEB

טכנולוגיות/שפות פיתוח: JAVA, WEB, MOBILE

אודות חברת וויקס: חברת wix הינה הפלטפורמה המובילה לפיתוח נוכחות מקצועית באינטרנט, עם למעלה מ- 50 מיליון משתמשים רשומים ברחבי העולם.

באמצעות שירותים חינמיים, כמו גם שירותים נוספים למנויי פרימיום, מאפשרת Wix למיליוני עסקים, ארגונים, אנשי מקצוע ואנשים פרטיים להקים ולנהל אתרי אינטרנט מקצועיים בעצמם.

מטה Wix ממוקם בתל אביב ולחברה סניפים נוספים בסן פרנסיסקו, ניו יורק, וילנה ודנייפרופטרובסק.

לחברת WIX ישראל דרושים עובדים

חברת WIX היא החברה הגדולה בעולם בתחום בניית אתרי אינטרנט חינמיים. עיקר פעילותה מתמקדת במטרה להנגיש את תהליך בניית האתר (שיכול לעתים להיות מייגע) ולהפוך אותו לפשוט וזול יותר.

לכן, חברת WIX מחפשת מועמדים בעלי זיקה טכנולוגית להקמת אתר פשוט על גבי פלטפורמה ידידודית ולא רק בהכרח מועמדים בעלי ידע מוקדם בעיצוב או בתכנות לאתרים בנוסף לכל אלו, חברת WIX מציעה לעובדיה סביבת עבודה מאתגרת ויצירתית שמעניין לעבוד בה.

מוזמנים לשלוח קורות חיים לג'ובאינפו עבור מגוון משרות WIX דרושים וגם עבור משרות זהות בחברות העוסקות באותו תחום.

קווים לדמותה של WIX

WIX איננה רק עוד חברה לבניית אתרים. אמנם קיימות חברות בעלי מוצר זהה, אך אודות לסביבת העבודה והאתגרים המקצועיים שהיא מספקת לעובדיה, החברה צברה מוניטין רב והגיעה למעמד גבוה בתחומה.

חברת wix נוסדה ב-2006, ומעסיקה במשרדיה הראשיים למעלה מ-600 עובדים בתחום הפיתוח, השיווק והניהול. יחד עם עובדיה מכל העולם, החברה מונה בסה"כ כ-830 עובדים.

בנוסף למשרדיה הראשיים בתל אביב, החברה הודיעה לאחרונה על הקמת מרכז פיתוח חדש בעיר באר שבע. המרכז צפוי להעסיק כ-50 מתכנתים ויתמקד תחילה בפיתוח פיצ'רים ומוצרי טכנולוגיה חדשים.

לאחר מכן, מתוכנן שיתוף פעולה גם עם הצוותים הקיימים בתל אביב. בעתיד מתוכנן לקום מרכז פיתוח נוסף גם בעיר חיפה.

דרושים לחברת WIX בתל אביב

מעבר לכך שמדובר במקום עבודה תוסס, המתמחה בתחום חם ומתקדם טכנולוגית, WIX היא גם חברה החורטת על דגלה מצוינות ואודות לכך, זכתה להשגים ופרסים רבים בתחום היזמות וההייטק בארץ ובעולם.

כמו כן, החברה לא רק מקפידה להתחדש טכנולוגית באופן תמידי, היא גם מקפידה לשמר סביבת עבודה תוססת ודינמית בקרב עובדיה. משרדי החברה ממוקמים בנמל תל אביב, מאפשרים לעובדיה להנות מנוף עוצר נשימה, מיקום נוח ואטרקטיבי וכל זאת לצד אווירת סביבה מלאה במוטיבציה.

במונחים של משאבים כלכליים: החברה רשמה חמישה עשר רבעונים ברצף של צמיחה בהכנסות. על אף העובדה כי מדובר בחברה צעירה יחסית, מדובר בחברה רווחית שהצליחה לגייס 127 מיליון דולר בהנפקה הראשונה של מניותיה ושוויה נאמד כיום על כ-770 דולר למניה.

נכון להיום WIX הצליחה לצבור מעל ל-50 מיליון משתמשים רשומים עד היום.

WIX – למי זה יכול להתאים?

אם אתם אנשי פיתוח, מתכנתים, מעצבים ובוני אתרים, העבודה ב WIX תבטיח לכם חשיפה לטכנולוגיה חדשנית ותאפשר לצבור ידע רב בתחום. כמו כן, החברה נהנית ממוניטין מעולה ובצדק! כמקום מקצועי עם סטנדרטים גבוהים של עבודה.

לכן אם אתם מעוניינים במקום עבודה שגם תרים אתכם גבוה מקצועית וגם תאיר עבורכם את המשך הדרך, הגעתם למקום הנכון!

החברה אמנם מקפידה לברור את מועמדיה, אך אם בכל זאת צלחתם את מבחני ההתאמה בשלבי הראיון, צפויה לכם חווית עבודה מהנה ומעניינת!

החברה מציעה משרות במגוון תחומים בכללם תכנות ופיתוח, ניהול מוצר, שיווק ועוד.

משרות דומות: משרות מפתח מובייל / מפתח אפליקציותמשרות מתכנת Javaמשרות מתכנת Java Script

לקבלת הצעות עבודה - לחצו על כפתור שליחת קורות חיים!

שלח קו"ח אלינו