השמה להייטק

השמה להייטק דורשת מיומנות וניסיון רב בעבודה עם מועמדים מחד ומול חברות הייטק מאידך.
ב- Jobinfo השמה להייטק זו ההתמחות שלנו.

מומחי השמה להייטק: אנו מלווים מועמדים המחפשים להשתלב באמצעות חברות השמה להייטק, במגוון תפקידי פיתוח. לפני למעלה מ- 15 שנים הקמנו צוותים מקצועיים המתמחים בהשמה לתחומי ההייטק השונים: פיתוח תוכנה, הנדסת חומרה ותקשורת, ביומד, ביוטק וקלינטק, שיווק מכירות ופיננסיים.
מומחי ההשמה להייטק שלנו מלווים מועמדים לכל אורך הקריירה שלהם מייעצים ועוזרים להם בהתפתחות האישית והמקצועית שלהם.
 
ב-Jobinfo כל צוות עובר הכשרות ייעודיות המאפשרים לו איתור, מיון גיוס והתאמה מירבית של המועמד להשמה בחברת הייטק המתאימה לכישוריו ולשאיפות האישיות שלו.
 
ב-Jobinfo  אנו מלווים את צוותי משאבי אנוש בחברות לאורך שנים. שילוב של צוות מיומן יחד עם פלטפורמה טכנולוגית וכלים ייחודיים מאפשרת לנו ללוות ולייעץ לכם, ולהציע מכלול פתרונות גיוס והשמה להייטק.
 
תוכלו למצוא באתר שלנו פירוט על מגוון השירותים שלנו: 
  • השמת בכירים: איתור השמה וליווי תהליך עד לסיום הקליטה המוצלח בארגון.
  • פרוייקטי גיוס מיוחדים: איתור פרופילים ייחודיים של אנשי טכנולוגיה. 
  • ליווי מפוטרים: שילוב מנצח של פסיכולוגית תעסוקתית בכירה יחד עם מנהלת השמה מנוסה המקצר את הדרך חזרה לשוק העבודה.
  • גיוס בארה"ב: שירות של השמה עבור חברות עם נציגויות בארה"ב ובמערב אירופה. השירות כולל איתור וגיוס עובדים מקומיים ולא ברילוקשיין.

מידי רבעון מפרסם באתר Jobinfo נתוני מגמות בשוק ההייטק המשקף את הביקושים בענף ההשמה בהייטק. מדד זה מבוסס על משרות הייטק אמיתיות המפורסמות באתר החברה.
בנוסף מתעדכנות על בסיס קבוע טבלאות השכר שלנו המשקללות את הנתונים שנאספו ממועמדים שמצאו עבודה באמצעותנו וכן דרישות השכר אותם מציגים המועמדים בתהליך חיפוש העבודה שלהם.

מדדים אלו נוצרו במטרה להקנות מידע משלים ורלוונטי לקהל מחפשי העבודה ותכליתם לספק תמונת מצב כוללת של מגמות הביקוש של משרות בהייטק הקיימות בשוק.

צרו קשר עם מומחה השמה
*שדה חובהשלח פנייה