מנוע חיפוש כתבות מידע למועמד

חפש
מדריך חיפוש עבודה

מדריך חיפוש עבודה

Thumbnail
מדובר בעולם טכנולוגי המשתנה ללא הרף ובזכותו גם ניתן לייעל את מקום העבודה באופן המותאם לכל צרכי המקום וגם להנות משירותים טכנולוגים ברמה גבוהה המציבים רף חדשנות באופן שוטף.
Thumbnail
מדובר בשפה מודרנית המתויגת כ- static-typed וניתן להריץ אותה על גבי JVM. מפתחי החברה, היו מעוניינים בתכנות של שפה המבוססת על JAVA ואכן ביצעו לא מעט צעדים לשם כך.
Thumbnail
שלוש שנים אחרי צאתה של Java EE8 (הגרסה הקודמת שהקדימה את זמנה והיוותה חוד חנית בטכנולוגיה ובאפשרויות שהציעה), היא כעת נדחקת הצדה לטובת אחותה הצעירה Java 9.
Thumbnail
דברים שמאוד כדאי לכם לדעת על ​חידושי JAVA EE 8. מתביישים לשאול? בשביל זה אנחנו כאן. הגיעו לראיון העבודה שלכם קצת יותר מוכנים עם הפוסט הבא.
Thumbnail

שום דבר לא מגיע בחינם בעולם הזה. אם אתם מחפשים כלי פריצה מוכנים לשימוש בחינם באינטרנט, כדאי שתשימו לב לפוסט הבא!

Thumbnail

קורות החיים הם רק הבסיס שעליו מתקיים ראיון העבודה. כדי לצלוח את כל השאלות של המראיין כדאי ללמוד את השטח ולגבש את הציפיות שלכם מהמשרה.

Thumbnail
עולם הWEB לא מפסיק להשתנות, ואיתו גם השפות שבהן הוא נכתב. מי שרוצה להיות רלוונטי, חייב להישאר מעודכן. מהרשימה הזאת תבחרו את הפרויקט הבא שלכם..
Thumbnail
בשוק הגלובלי של היום, גם בחברה ישראלית יש סיכוי רב שתידרשו להתראיין באנגלית. איך מתכוננים, מה חשוב ללמוד ומה עושים כשנתקעים באמצע המשפט: כל הטיפים.
Thumbnail
כל עבודה חדשה יכולה להיות מאתגרת, אבל הדרישות בענף ההייטק הופכות את הימים הראשונים בחברה לקשים במיוחד. הנה 6 טיפים שיסייעו לכם לעשות רושם טוב כבר בהתחלה
Thumbnail
בעולם בו התוכנות שולטות ומוצרים חדשים יוצאים לשוק בכל יום חשוב שיהיה בעל מקצוע שבודק אותם כדי לוודא שהם עובדים כמו שצריך ואין בהם תקלות. בעל המקצוע הזה הוא איש ה-QA, שתפקידו לבצע אבטחת מוצר ובדיקות תוכנה.
דף 1 מתוך 10 1  2  3