מנוע חיפוש כתבות מידע למועמד

חפש
מדריך חיפוש עבודה

מדריך חיפוש עבודה

Thumbnail
איך חברות הייטק נערכות למשבר הקורונה, כיצד וירוס הקורונה משפיע על המגזר העסקי ובאלו אמצעים טכנלוגיים ניתן לעבוד מהבית. 
Thumbnail
אחד התחומים החמים ביותר בתחום ההייטק המקומי והבינלאומי כיום הוא תחום למידת מכונה, באנגלית זה Machine Learning
Thumbnail
הסלפי אינו תופעה חולפת, אלא הפך לנחלת הכלל, לכן התחום צפוי להמשיך ולהתפתח, וחברות הייטק רבות החלו לפתח מוצרים ואפליקציות כדי לענות על הדרישה הקיימת. 
Thumbnail
מהן האפליקציות החמות לשנת 2020? בכתבה שלפניכם נציג המלצות על חמש אפליקציות חדשות ומתקדמות שייסיעו וישפרו את חייכם. 
Thumbnail
טכנולוגיות זיהוי פנים נחשבות עדיין לפיתוח חדשנישפרצה לחיינו בעשור האחרון. לצד היתרונות שהיא מציעה יש גם לא מעט חסרונות ועלינו להתייחס לכך בהתאם. 
Thumbnail
מחפשים מידע על בית חכם ופתרונות טכנולוגיים של חברות סטארטאפ ישראליות? היכנסו לJOBINFO, כאן תמצאו מידע על מערכת בית חכם המשדרגת את איכות החיים.
Thumbnail
לקראת שנת 2020 ניתן לראות כיצד חברות וארגונים זיהו את הפוטנציאל הקיים בתחום ה-AI. חברות רבות החלו להשקיע סכומי כסף אדירים בפיתוח טכנולוגיות חדשניות בתחום הבינה המלאכותית. 
Thumbnail
מהם החידושים בתחום הסמארטפונים? איזה דגם כדאי לרכוש? האם יש עדכונים למערכות ההפעלה? הכנו עבורכם כתבה על סמארטפונים חדשים שניתן לרכוש כבר עכשיו אונליין ובחנויות. 
Thumbnail
תחום המציאות הרבודה הולך ומתפתח במהירות, הטכנולוגיה החדשנית והמתקדמת משמשת כיום למגוון צרכים ויישומים. מה צופן לנו העתיד וכיצד טכנולוגיית הAR תשפיע על חיינו בקרוב בכתבה שהכנו עבורכם. 
Thumbnail
ענף ההייטק צמא לאנשי מקצוע בתחום הסייבר ואבטחת מידע. בישראל הוקמו חברות סטארטאפ רבות המתמחות בפתרונות טכנולוגיים לסייבר, אך קצב הגידול המהיר בתחום זה גרם למחסר עצום באנשי מקצוע.
דף 1 מתוך 17 1  2  3