מנוע חיפוש כתבות מידע למועמד

חפש
מדריך חיפוש עבודה

מדריך חיפוש עבודה

כל עבודה חדשה יכולה להיות מאתגרת, אבל הדרישות בענף ההייטק הופכות את הימים הראשונים בחברה לקשים במיוחד. הנה 6 טיפים שיסייעו לכם לעשות רושם טוב כבר בהתחלה
Thumbnail
בעולם בו התוכנות שולטות ומוצרים חדשים יוצאים לשוק בכל יום חשוב שיהיה בעל מקצוע שבודק אותם כדי לוודא שהם עובדים כמו שצריך ואין בהם תקלות. בעל המקצוע הזה הוא איש ה-QA, שתפקידו לבצע אבטחת מוצר ובדיקות תוכנה.
Thumbnail

מהנדסי אלקטרוניקה משפיעים על תחומים רבים בעולם, ביניהם תחום הביטחון, הרפואה, הסלולר, ההייטק ובמחלקות מחקר ופיתוח של חברות רבות. מכיוון שלמהנדסי אלקטרוניקה יש ידע נרחב שכולל הבנה בחומרה, תקשורת ותוכנה יש להם ביקוש רב;

Thumbnail
כל הענקים כבר תקעו בצפון הארץ יתד. מקיסריה ויקנעם, דרך פארק מת"מ מדרום לחיפה ועד לנהריה ולכרמיאל – בכל אלה יש חברות טכנולוגיה-עלית מהמובילות בעולם בתחומן.

גם אם אתם מרגישים שזה הזמן להיות אסרטיביים ולומר למנהל כל מה שאתם חושבים עליו, עדיף לקחת נשימה עמוקה ולהבליג. חבל שברגע האחרון תרכשו לעצמכם אויב. בחרו את העיתוי המתאים לשיחה, התחייבו לסיים את המטלות, הציעו עזרה במציאת מחליף ראוי: כך תרככו את ההודעה על לכתכם.

למרות הביקוש הרב בשוק התעסוקה, לא כולם יודעים מה באמת נדרש היום ממהנדס תוכנה: מה צריך ללמוד, כמה מרוויחים בתחילת הדרך ומהן הדרישות בעבודה. אספנו כמה תשובות.
אז החלטתם שאתם מעוניינים להתחיל לעבוד בתחום ה-SEO שהפך להיות חלק מהותי בעידן דיגיטלי וכולל את כל הפעולות שמתבצעות על מנת לקדם אתרי אינטרנט בתוצאות של החיפוש...
מערכת בית חכם מתוכנתת באמצעות שפת E ומאפשרת שליטה בתאורה, בתריסים החשמליים, במערכות המדיה, במערכות ההשקיה, במערכות המיגון, בחימום הרצפה, במיזוג ובמערכות נוספות. 
כיום ישנו ביקוש רב למתכנתים שעובדים עם שפות תכנות שונות ובחינת מודעות דרושים תגלה למעוניינים מגוון משרות דרושים מתכנת PHP ומשרות דרושים בשפת C, שפת HTML ושפות נוספות.
שלא כמו Java – שפה שמתורגמת לשפה של מכונה, מפורשת JavaScript על ידי כלים שונים ולכן היא פועלת באיטיות רבה יותר. כאשר מדובר על אתרי אינטרנט פשוטים, האיטיות לא מורגשת בצורה משמעותית.
דף 1 מתוך 9 1  2  3