מנוע חיפוש כתבות מידע למועמד

חפש
מדריך חיפוש עבודה

מדריך חיפוש עבודה

Thumbnail
מרבית הסטודנטים מעוניינים לעבוד במשרה זמנית וחלקית בתחום ההייטק בגלל התנאים המעולים, סביבת העבודה הצעירה והדינמית, האפשרות למצוא משרה גמישה ועוד סיבות. 
Thumbnail
מה זה בדיוק משרה היברידית ולמה זה כל כך מבוקש וטרנדי היום ולמה דווקא בני דור המילניום מחפשים משרה מסוג זה. 
Thumbnail
אם אתם מחפשים עבודה בתעשייה ומעוניינים לשלוח מועמדות למשרות דרושים הייטק, אתם חייבים שיהיה לכם פרופיל לינקדין מקצועי מנצח. 
Thumbnail
אחד התחומים הכי פופולריים היום בענף ההייטק הוא התכנות. מדובר בתחום שזוכה לביקוש גבוה אצל המעסיקים בשוק העבודה והוא נחשב גם לתחום מאתגר ומתגמל ביותר, שבו ניתן להרוויח משכורות גבוהות וליהנות מתנאים מעולים. 
Thumbnail
תקופת הקורונה, במהלכה פוטרו עובדים רבים בפתאומיות או הוצאו לחל"ת לזמן בלתי מוגבל, זוהי גם הזדמנות לחשב מסלול מחדש ולעשות הסבה מקצועית. נכון, הסיטואציה היא לא פשוטה ולא נעימה אך אפשר בהחלט למצוא בה גם לא מעט יתרונות. 
Thumbnail
המשק בישראל מתחיל להתאושש ולחזור בהדרגה לפעילות רגילה, לאחר שנה ארוכה של התמודדות עם משבר קורונה. גם בשוק העבודה – בו חלו שינויים ונעשו התאמות שונות בעקבות המשבר, חוזרים לשגרה ומתחילים לגייס עובדים ועובדות למגוון משרות.
Thumbnail

ראיון עבודה בזום הוא אמצעי פופולרי בשוק העבודה של היום, בו משתמשים מעסיקים רבים כדי לראיין מרחוק את המועמדים והמועמדות לתפקידים השונים. 

Thumbnail
ראיון עבודה הוא אחד השלבים האחרונים בדרככם להתקבל לתפקיד שאתם כל כך רוצים. לרוב זהו גם מעמד די מלחיץ - לכן חשוב להיות עם היד על הדופק ולהכיר שאלות נפוצות.
Thumbnail

כתיבה של מסמך קו"ח תמציתי וברור הוא המפתח למציאת עבודה, וכמובן יש גם 5 טעויות נפוצות בכתיבת הקורות חיים...

 

Thumbnail
רבים מדברים בשבחה של תעשיית ההייטק בישראל ובעולם . אז היום רצינו להכיר לכם את חברות ההייטק בישראל שהכי שווה לעבוד בהן בשנת 2020. לפרטים וקריאה היכנסו 
דף 1 מתוך 19 1  2  3