מנוע חיפוש כתבות מידע למועמד

חפש
מדריך חיפוש עבודה

מדריך חיפוש עבודה

Thumbnail
ראיונות עבודות בהייטק נחשבים למלחיצים בגלל שיש הרבה מועמדים על משרה פנויה אחת, ויש להותיר רושם חיובי על המראיין. עם זאת, ישנם גם שאלות מכשילות ומפתיעות בראיונות עבודה וכדי לעזור לכם, הכנו מדריך לשאלות המכשילות ביותר. 
Thumbnail
לאור הצמיחה המהירה של תעשיית ההייטק, חברות הייטק מנסות לגייס טאלנטים בכל מחיר ובמגוון שיטות ודרכים יצירתיות מתוך מטרה להצעיד כמה שיותר קדימה את החברה. 
Thumbnail
איך כדאי לכם להשתמש במספרים במידע ובכותרות כדי לשפר את הקורות החיים ולבלוט מעל מועמדים אחרים, ובכך לשפר את הסיכוי לקבל זימון לראיון עבודה. 
Thumbnail
תהליך חיפוש עבודה בהייטק הוא מתיש, במיוחד כאשר על כל משרה קופצים מועמדים רבים. יש לא מעט מיתוסים בנושא חיפוש עבודה בהייטק, לכן החלטנו לעשות סדר בנושא ולהציג 5 מיתוסים בנושא זה. 
Thumbnail
פוליטיקה ארגונית קיימת בכל ארגון משפיעה על העובדים והמנהלים בארגון. לכן, כדאי להבין את חוקי המשחק של הפוליטיקה הארגונית כדי לקדם אינטרסים ולהפיק תועלות. 
Thumbnail
מרבית הסטודנטים מעוניינים לעבוד במשרה זמנית וחלקית בתחום ההייטק בגלל התנאים המעולים, סביבת העבודה הצעירה והדינמית, האפשרות למצוא משרה גמישה ועוד סיבות. 
Thumbnail
מה זה בדיוק משרה היברידית ולמה זה כל כך מבוקש וטרנדי היום ולמה דווקא בני דור המילניום מחפשים משרה מסוג זה. 
Thumbnail
אם אתם מחפשים עבודה בתעשייה ומעוניינים לשלוח מועמדות למשרות דרושים הייטק, אתם חייבים שיהיה לכם פרופיל לינקדין מקצועי מנצח. 
Thumbnail
אחד התחומים הכי פופולריים היום בענף ההייטק הוא התכנות. מדובר בתחום שזוכה לביקוש גבוה אצל המעסיקים בשוק העבודה והוא נחשב גם לתחום מאתגר ומתגמל ביותר, שבו ניתן להרוויח משכורות גבוהות וליהנות מתנאים מעולים. 
Thumbnail
תקופת הקורונה, במהלכה פוטרו עובדים רבים בפתאומיות או הוצאו לחל"ת לזמן בלתי מוגבל, זוהי גם הזדמנות לחשב מסלול מחדש ולעשות הסבה מקצועית. נכון, הסיטואציה היא לא פשוטה ולא נעימה אך אפשר בהחלט למצוא בה גם לא מעט יתרונות. 
דף 1 מתוך 19 1  2  3